Wpis z mikrobloga

#alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wspinaczka

Czesc, jestem fanatyczka wypraw gorski. Praktycznie kazdy weekend spedzam na gorskich szlakach i nie wazne czy deszcz czy snieg czy upal. Zabawe z gorami zaczelam juz jako dziecko, jednak od 5 lat robie to na dosc regularnym poziomie. Do moich pasji glownie naleza wycieczki wysokogorskie, wspinaczki na linie, boudlering (indoor/outdoor) oraz trailrunning. Czy na wykopie jest wiecej takich maniakow jak ja z ktorymi moge dzielic sie moja pasja?

Moze moglibysmy podzielic sie roznymi doswiadczeniami na temat gor i przygodami albo czego nauczyliscie sie podczas waszych wypraw etc...

Na zdjeciu ponizej piekne Allgaü. Zdjecie z ostatniej wyprawy(14.11.2021).

Middle-Earth - #alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wsp...

źródło: comment_1637147330mZtBiNwNOsrxSUNI69sYeu.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: @Middle-Earth: Ja na przykład wolę samemu, bo mogę utrzymywać swoje tempo, a zazwyczaj mam sporo szybsze od szlakowskazu. Jak idziemy razem to ja się wkurzam, bo co chwila staję i czekam na znajomych, a oni się wkurzają, bo nie mają siły tak szybko wchodzić. :D Preferuję umówić się już w konkretnym punkcie na szczycie :D
  • Odpowiedz
@Zielczan: ja robie 500 do 600 pace, ale tez potrafie chodzic wolniej. To zalezy z kim ide. Nie przeszkadza mi chodzenie wolnej, bo jak chce cos robic bardzej trudnego, to ide z innmy ludzmi a z wolniejszym dla tpwarzystwa albo zeby ich czegos nauczyc. My wszyscy kiedys bylismy wolni.
  • Odpowiedz
@kontodlabeki: Dobra przyznaje, ja tez z nie kazdym bym poszla, ale chodze bardzo czesto z obcymi ludzmi, ale mozna wyczuc po rozmowie czy sa odpowiednimi partnerami wedrowki. Nie ma nic gorszego niz pojsc na wycieczke z jakis idiota. Zdarzylo mi sie pare razy, ze byla syutacja zgrozenia, bo cwaniaczek udawal eksperta. Teraz jestem madrzejsza. Sama to moge isc w jakies malo trudne tereny, ale tam gdzie ja chodze, samemu bywa
  • Odpowiedz
@fajq: Tatry sa dosc kaprysnymi gorami z tego co pamietam i szlaki bardziej dzikie. Ale dam znac jak sie bede wybierac. Ale pewnie nie predko. Ja mam wrazenie, ze tatry sa bardzije skaplikowane niz Alpy xD.
  • Odpowiedz