Wpis z mikrobloga

#alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wspinaczka

Czesc, jestem fanatyczka wypraw gorski. Praktycznie kazdy weekend spedzam na gorskich szlakach i nie wazne czy deszcz czy snieg czy upal. Zabawe z gorami zaczelam juz jako dziecko, jednak od 5 lat robie to na dosc regularnym poziomie. Do moich pasji glownie naleza wycieczki wysokogorskie, wspinaczki na linie, boudlering (indoor/outdoor) oraz trailrunning. Czy na wykopie jest wiecej takich maniakow jak ja z ktorymi moge dzielic sie moja pasja?

Moze moglibysmy podzielic sie roznymi doswiadczeniami na temat gor i przygodami albo czego nauczyliscie sie podczas waszych wypraw etc...

Na zdjeciu ponizej piekne Allgaü. Zdjecie z ostatniej wyprawy(14.11.2021).

Middle-Earth - #alpy #fanatyczkawedrowekgorskich #gory #bouldering #rockclimbing #wsp...

źródło: comment_1637147330mZtBiNwNOsrxSUNI69sYeu.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@pilot1123: nigdy nie szlam z nikim, kto czegos zapomnial :). Jak by to powiedziec, pewne rzeczy sa w standardzie i wiadomo, ze zawsze jest zapakowane. Ja sama ma jeden waterproof worek, gdzie mam zapakowane te podstawowe rzeczy, ktore moga sie zawsze przydac i tylko wkladam do plecaka i nie martwie sie czy cos zapomnialam. Pakowanie zajmuje mi 25min z jezdeniem. Jak sie dlugo juz chodzi, to jakos to wchodzi juz w
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: Ja ostatnio zapomniałem. Poszliśmy się wspinać na Lodowy Szczyt ze spaniem w kolebie, czyli 2 plecaki - duży z jedzeniem, śpiworem, gratami do spania (który zostaje pod ścianą) i mały w ścianę. Czołówka została w dużym ¯\_(ツ)_/¯ a zejście jest lekko wspinaczkowe :D Na szczęście zdążyliśmy przejść ten teren przed zmrokiem, tylko samą końcówkę szedłem po ciemku.
  • Odpowiedz
@pilot1123: Ze mna nawet jakby poszedl to bys dostala ode mnie zapasowa latarke. :) Ja niektore rzeczy nosze podwojnie, lacznie z butami xD. I kupuje wszystko super lekkie i kompaktowe, tylko oczywiscie wtedy to kosztuje wiecej.
  • Odpowiedz