Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3849
Mircy, proszę Was o plusik wsparcia. Za pół godziny wyjeżdżam na egzamin, na który uczyłam się półtora roku i bardzo mi na nim zależy.
Miejsc 250, pozostało chętnych 510 (1100 juz odpadło wcześniej)
Przygarne każdą miła myśl między 9 a 12 dzisiaj.

#zalesie #egzamin #dziendobry
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banjo: o, pani, co zrobiła piękny fuck up, poucza mnie, kto kim będzie. Ja rozmawiam z obecnym asesorem, a nie z nią. Czytanie za zrozumieniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drect: komentarzy jest tyle, że nie zauważyłam, a napisałeś zaraz po podziekowaniach opki. Proszę tak się nie obruszac xD
  • Odpowiedz
@drect: teraz wychodzi chyba 6,5k netto na start (bez żadnego dodatku stażowego).Do tego zwrot kosztów dojazdu do sądu jeśli mieszkasz poza miejscowością będącą jego siedzibą. Powinno być więcej ale wynagrodzenia sędziów/prokuratorów niejako zamrożono - tj. jako składnik wyliczeń w 2021 powinno być brane pod uwagę przeciętne wynagrodzenie w II kwartale 2020, a jest z 2019.Tak samo będzie w 2022-powinno być z 2021, a będzie z 2020.
  • Odpowiedz
  • 2
@Shyvana Trochę mnie przeraża a zarazem fascynuje ze stali bywalcy tego #!$%@?łka powoli będą się stawać sędziami, lekarzami, politykami i innymi filarami naszej cywilizacji xD

Oby szczęście dopisało!
  • Odpowiedz
@Shyvana: Kiedyś też kandydowałem do KSSiP, finalnie nie poszedłem. Koledzy co te pięć lat temu poszli... cóż. To nie jest ani łatwy, ani opłacalny kawałek chleba.

Jeżeli nie widzisz się w innej roli niż w wymiarze sprawiedliwości to życzę stalowych nerwów i łaski tego boga, w jakiego wierzysz (a jak nei wierzysz - jeszcze więcej stalowych nerwów).
  • Odpowiedz