Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3849
Mircy, proszę Was o plusik wsparcia. Za pół godziny wyjeżdżam na egzamin, na który uczyłam się półtora roku i bardzo mi na nim zależy.
Miejsc 250, pozostało chętnych 510 (1100 juz odpadło wcześniej)
Przygarne każdą miła myśl między 9 a 12 dzisiaj.

#zalesie #egzamin #dziendobry
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: Jeszcze raz gratulacje. Zasłużyłaś, zdecydowanie, przez te 2 lata pracy nad tym. :D Mam nadzieję, że teraz dalej pójdzie jeszcze lepiej.

Ja muszę (chyba) jakoś przełknąć to, że mi 0.5 pkt zabrakło. Najgorzej.
  • Odpowiedz
@Tymcz30: Spróbuj z tym odwołaniem albo złóż dokumenty - już byla sytuacja, że ktoś nie wybrał drugiej aplikacji a na 1 zabrakło miejsca i kilka osób z końca wskoczyło
  • Odpowiedz
@Shyvana: Wezmę to i to. Nic innego mi nie zostaje.

Pozostaje jeszcze liczyć na to, że może pierwszy raz w historii niewydolna opieka zdrowotna komuś zrobi dobrze i komuś nie zrobią badań na czas. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Tymcz30: z badaniami to różnie może być. Dzwoniłam już dzisiaj do 4 miejsc i w 4 ubłagałam ostatni wepchnięty termin na jutro rano. Wszędzie indziej dopiero na styczeń/luty
  • Odpowiedz
@Shyvana: Stąd dla mnie śmieszne, że tylko 2 tygodnie dają na ogarnięcie tego wszystkiego. Serio, powinni choćby do polowy stycznia dać czas, bo jeszcze przecież po drodze święta są...

Ech. Nie ma co.

Też, przekornie, będę musiał się za badaniami rozejrzeć, bo jestem na liście rezerwowej, w sumie.
  • Odpowiedz
@Tymcz30: Dla smaczku dodam ze ja mam tylko 4 dni robocze na formalności bo w środę nad ranem wyjeżdzam na święta zagranice xD także musiałam się streszczać XDD
  • Odpowiedz
@Shyvana: Wielkie gratulacje!

Dodam, że jak na prawdziwego Polaka przystało, boli mnie przepotężnie pewna część ciała, na myśl o tym że jesteś ustawiona do końca życia :) Żartuję (...or am I?), ciesz się tym sukcesem, bo to naprawdę rzecz wielka. Gratsy ponownie.
  • Odpowiedz