Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że są ludzie co mają #!$%@? na wszystko, w tym na higienę, dietę i inne.

Pójdzie taki na siłowinię i rośnie jak na bombie, bez diety. Ja macham ciężarami i #!$%@? z tego
Zrobi sobie taki selfie po obudzeniu się i wygląda super, ja muszę nie wiadomo jak pozować i #!$%@? z tego
Od gimnazjum był podrywany i ze związku wchodził w związek, a ja ciągle forever alone i tinder to pustki
Od dziecka super cera i ewentualnie pare krostek przy dojrzewaniu, a ja od 9 roku życia, trądzik do teraz (25 lat), uważam co jem, unikam stresu, dokładnie się myję, leczyłem się 2x u różnych dermatologów razem 3 lata brałem antybiotyki i kupe kasy na to poszło i #!$%@?, morda w pryszczach :/

Do tego bieda w chacie, aż piszczy, lepszej roboty znaleźć nie mogę, bo #!$%@? potrafię, a zanim się czegoś konkretnego nauczę to z 10 lat minie. Na #!$%@? jo żyja, jak wszystko co najgorsze u mnie. Moje życie to ciąge tryhardowanie, żeby choć trochę zbliżyć się do namiastki tego, co inni mają tak o, od razu, bo się urodzili i elo

#!$%@? to śmieszne przecież xD

To tak jakby ktoś dostawał 10k za to że żyje, a ja bym #!$%@?ł po 16h dziennie za najniższą krajową, którą bym musiał wybłagać od szefa janusza, a w dniu wypłaty, jeszcze zdarzałoby się co jakiś czas, że mnie okradną ze wszystkiego co mam xd

#przemyslenia #oswiadczenie #silownia #mirkokoksy #dermatologia #tradzik #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #przegryw
  • 27
@wez_idz_sobie: ja też zawsze miałem problem z pryszczami, poradziłem sobie z tym tak że choćby nie wiem co to dziennie muszę zjeść 500-1000g z owoców i warzyw, 3-4 litry wody, do tego jem cynk w tabletkach chyba 300% dziennego zapotrzebowania z takiej tableteczki (i tak pewnie sporo sie nie wchłonie, np: przy 150% nie widziałem żadnego działania) no i teraz nowe nie powstają, a stare się powoli goją.

Co ciekawe wiele
@wez_idz_sobie: generalnie ja też mógłbym napisać o trudnościach jakie mnie w życiu spotkały, a co to zmieni?

Jeden ma lepiej, a drugi gorzej.

Mi kopa do ćwiczeń daje progres. Póki co od pół roku jest, więc ćwiczę dalej. Po Świętach wbijam na masę >3k kcal i nie ma szans, żebym dalej nieprogresował. A jak z tym u Ciebie?

Co do cery jeszcze 2 słowa. Ja mam łuszczycę i również od pół
@wez_idz_sobie: widzisz, twoj problem jest taki, ze robisz fikołki, a na siłce trzeba wyciskać. A tak na poważnie, lepsza sylwetka szczupła, ale z zarysowanymi mieśniami, dużą mocą i wytrzymałością. Osobiście polecam sporty walki. Do dziś na jedno podejście robię 50, co wielu niebieskim opada koparka, może na niebieskiego tp średnio, ale ja jestem różowa :D
@Xxonaxx: najlepsza siłownia to trójboisty, ulana z mięśniami, change my mind. Kulturyści na bombie są zbyt karykaturalni, na docięciu 50cm w bicepsie przy 45 w łydce i 60 w udzie wcale nie wygląda zajebiście xD

Z kolei naturalni kulturyści po redukcji w ubraniach wyglądają jakby nigdy nic nie ćwiczyli, tacy malutcy.

Dlatego najlepsza sylwetka to sylwetka trójbojarza/strongmana, jest to ideał faceta

Zalety -
- duże barki, klata, łapy
- boiler zamiast