Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że wstydzicie się założyć instagrama, tik-toka i innego gówno bo się brzydzicie swojej mordy? Już widzę jak mam tych 5 zdesperowanych obserwujacych. Bycie brzydkim to jak kalectwo. Ludzie szydzą i nawet cię nie zauważają... Kobieta bez mediów społecznościowych jest traktowana dziwnie przez społeczeństwo. Nie da się obecnie inaczej poznać ludzi.

#samotnosc #przegryw #przemyslenia #rozowepaski #atencyjnyrozowypasek #depresja
  • 39
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: Nie, nie wstydzę się ale i tak nie chce tych mediów, po co uzależniać się od opinii innych, i tracić czas na robienie jak najlepszych filmików czy zdjęć. Nic to nie daje w życiu.
  • Odpowiedz
. Kobieta bez mediów społecznościowych jest traktowana dziwnie przez społeczeństwo.


@dupa_karuzela Właśnie jest traktowana jako jedna z potencjalnie normalnych, taka nieprzesiaknięta tiktokiem i instagramem. Ale ty byś chciała tak samo tylko myślisz że nie możesz. A takich naprawdę normalnych bez tego #!$%@? z własnej woli już chyba nie ma
  • Odpowiedz
@dupa_karuzela: No ja tak mam. Nie ma szans, żebym miał swoją mordę na zdjęciu profilowym. Nawet czasem, jak przez przypadek włączę aparat w telefonie i mam obrócony w moją stronę, to szybko to wyłączam, bo nie jestem w stanie patrzeć na swoją gębę. Zawsze się siebie wstydziłem, czy to na zdjęciach klasowych, czy to robiąc zdjęcia do legitymacji/dowodu/prawa jazdy. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja sam do końca
  • Odpowiedz
Też tak macie, że wstydzicie się założyć instagrama, tik-toka i innego gówno bo się brzydzicie swojej mordy?


@dupa_karuzela: Tak. To wynika z tego, że się nie lubi samego siebie, a to z tego, że jest się brzydkim. Wtedy życie samo uczy, żeby się nie pchać pod obiektyw.
  • Odpowiedz