Wpis z mikrobloga

Gównarzeria czeka na wojnę bo nudno na wykopie
Prawda jest taka, że gdyby to tego doszło to twoją matkę i siostrę zgwałci obleśny pijany rusek, ojciec zginie na froncie a ty jak będziesz mieć szczęście to cię przygarnie jakaś rodzinka na wsi której nie ma na mapach i będziesz żreć gruz.
Dzieci bez wyobraźni popijają sobie herbatke w piżamie piszą o rzeczach, które żaden wojenny film nie odda w rzeczywistosci. Makabra

#bialorus
  • 64
@Ciapatus a ja widziałem takie wpisy i to parę minut przed moim postem dlatego postanowiłem się do tego odnieść.

Możesz powiedziec, że jestem odklejony xD ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają
@bondziornoo: Do tego dodałbym jeszcze antykapitalistów i pro socjalistów. Jest i było już tyle przykładów jak to #!$%@? wychodzi a niektórzy nadal mają kupę w głowie. Wojna to smierć i cierpienie, socjalizm/komunizm to bieda i prześladowanie.
@bondziornoo zgodzę się z tym wpisem w 100%. Żal patrzeć jak coraz więcej powstaje filmów w stylu "piękna śmierć - umierając zabić 2 wrogów" lub "jak to fajnie na wojnie - prawdziwa przyjaźń , miłość " a w rzeczywistość historia 99% kończy się w rowie lub głodówką w kanale - taka jest , a raczej była wojna . Bo teraz to jedyne co nas czeka podczas wojny to wyrzutnia rakiet z odległości
Prawda jest taka, że gdyby to tego doszło to twoją matkę i siostrę zgwałci obleśny pijany rusek, ojciec zginie na froncie a ty jak będziesz mieć szczęście to cię przygarnie jakaś rodzinka na wsi której nie ma na mapach i będziesz żreć gruz.


@bondziornoo: No to już tak naprawdę zależy od tego, która strona by wygrywała. Jeśli to my byśmy się przebili na ich tereny to my bylibyśmy stroną gwałcącą i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciapatus a ja widziałem takie wpisy i to parę minut przed moim postem dlatego postanowiłem się do tego odnieść.


Możesz powiedziec, że jestem odklejony xD ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają
Prawda jest taka, że gdyby to tego doszło to twoją matkę i siostrę zgwałci obleśny pijany rusek, ojciec zginie na froncie a ty jak będziesz mieć szczęście to cię przygarnie jakaś rodzinka na wsi której nie ma na mapach i będziesz żreć gruz.


@bondziornoo: ale wiesz, że mamy rok 2021, a nie 1939? xD napierw to ruscy musieliby jakimś cudem wejść do nas, powodzenia xD wszyscy ruscy zolnierze beda tak #!$%@?,
@bondziornoo: no ale niestety jesteś odlepiony. Wojna w tych czasach nie bedzie polegać na tym, ze jakiś bohater wejdzie ci na miedzę i bedzie gwałcił i rabował. Zanim do tego dojdzie (jeśli i o ile), to rozwalą gospodarke, twoje oszczędności beda gowno warte i sam nawet nie bedziesz wiedział kiedy Twoje domostwo przestanie buc Twoim. Piszesz o obecnycj czasach, ale wojnę traktujesz jak z roku 39
@bondziornoo: nie dojdzie do żadnej wojny, bo byłaby ona bezcelowa. Ja tu raczej wice cyrk przekierowujący uwagę który organizowano i napędzani miesiącami. Jakbyśmy od razu zareagowali tak jak od kilku dni to by nie było tematu
Dzieci bez wyobraźni


@bondziornoo: Czego się spodziewasz po gimbusach, które hasło "wojna" kojarzą tylko z CoDem albo Battlefieldem? Jakoś tylko umyka ich percepcji fakt, że nie będą terminatorem kładącym setki przeciwników bez mrugnięcia, tylko zwykłymi cywilami walczącymi o dostęp do wody i jedzenia, kryjącymi się przed nalotami rakietowymi albo bombardowaniami.

PiS współpracuje z Białorusinami i Rosjanami w podgrzewaniu tego konfliktu w celach sondażowych


@Moisze: No #!$%@? szachy 4D xD Ja
@kompek: czekaj, kto sie zbroi nagle? Albo inaczej, CIĄGLE jak to napisałeś. Daj zrodla, tak jak kolejne źródła na temat wycofania sie za Wisłę w przypadku wojny (bo nie pisze o przypadku konfliktu ktory ma miejsce a o ktorym piszesz) xD
kto sie zbroi nagle?


@hihi_jery: Yyyy no nie wiem... Wszyscy? B-21, Chengdu J-20, Su-57, typ Borei, USS Columbia - nic Ci te hasła nie mówią?

wycofania sie za Wisłę w przypadku wojny


@hihi_jery: I znowu, krótkie hasło: Zima-20. W 5 dni mamy oblężoną Warszawę, wszystko co stacjonowało na wschód od Wisły ma wybite 80% stanu osobowego i maszynowego, lotnictwo i marynarka nie istnieją, strategiczne porty są zablokowane. Myślisz, że naprawdę
@Ciapatus a ja widziałem takie wpisy i to parę minut przed moim postem dlatego postanowiłem się do tego odnieść.

Możesz powiedziec, że jestem odklejony xD ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają
@viero: @DarSan @StaryPijanyWyjadacz : Wykopki jak zawsze w formie. 'Po co wam broń blyat palaki, beda rakietami do was szczelać i się nie obronicie, więc po co wam broń'. Siedzicie na wykopie i się marnujecie tutaj tylko. Powinniście skontaktować się z ruskimi i wytłumaczyć im, że są debilami bo marnują kasę wyposażając żolnierzy w karabiny xD Do Amerykynów też napiszcie i do reszty członków nato xDDD W ogóle zlikwidować cała piechotę.
@bondziornoo: może zabrońmy czarnego humoru czy seriali jak np. South Park?

ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy i nie doceniają czasów w których obecnie żyją


@
@bondziornoo: Nie trzeba nawet przytaczać tak drastycznych przykładów. Wojna konwencjonalna podobna do 2WŚ raczej już się nie powtórzy, zamiast kręcących się po ulicach pijanych ruskich - ciągły ostrzał z artylerii lub naloty, więc możliwe, że wrogiego żołnierza nawet nie będzie szansy ujrzeć. Przede wszystkim jednak, dzisiejsza wojna to przerwa w dostawie prądu, gazu, wody, brak internetu i przerwanie łańcucha dostaw.