Wpis z mikrobloga

Gównarzeria czeka na wojnę bo nudno na wykopie
Prawda jest taka, że gdyby to tego doszło to twoją matkę i siostrę zgwałci obleśny pijany rusek, ojciec zginie na froncie a ty jak będziesz mieć szczęście to cię przygarnie jakaś rodzinka na wsi której nie ma na mapach i będziesz żreć gruz.
Dzieci bez wyobraźni popijają sobie herbatke w piżamie piszą o rzeczach, które żaden wojenny film nie odda w rzeczywistosci. Makabra

#bialorus
  • 64
  • Odpowiedz
@bondziornoo: no ale niestety jesteś odlepiony. Wojna w tych czasach nie bedzie polegać na tym, ze jakiś bohater wejdzie ci na miedzę i bedzie gwałcił i rabował. Zanim do tego dojdzie (jeśli i o ile), to rozwalą gospodarke, twoje oszczędności beda gowno warte i sam nawet nie bedziesz wiedział kiedy Twoje domostwo przestanie buc Twoim. Piszesz o obecnycj czasach, ale wojnę traktujesz jak z roku 39
  • Odpowiedz
@bondziornoo: nie dojdzie do żadnej wojny, bo byłaby ona bezcelowa. Ja tu raczej wice cyrk przekierowujący uwagę który organizowano i napędzani miesiącami. Jakbyśmy od razu zareagowali tak jak od kilku dni to by nie było tematu
  • Odpowiedz
Dzieci bez wyobraźni


@bondziornoo: Czego się spodziewasz po gimbusach, które hasło "wojna" kojarzą tylko z CoDem albo Battlefieldem? Jakoś tylko umyka ich percepcji fakt, że nie będą terminatorem kładącym setki przeciwników bez mrugnięcia, tylko zwykłymi cywilami walczącymi o dostęp do wody i jedzenia, kryjącymi się przed nalotami rakietowymi albo bombardowaniami.

PiS współpracuje z Białorusinami i Rosjanami w podgrzewaniu tego konfliktu w celach
  • Odpowiedz
@kompek: czekaj, kto sie zbroi nagle? Albo inaczej, CIĄGLE jak to napisałeś. Daj zrodla, tak jak kolejne źródła na temat wycofania sie za Wisłę w przypadku wojny (bo nie pisze o przypadku konfliktu ktory ma miejsce a o ktorym piszesz) xD
  • Odpowiedz
kto sie zbroi nagle?


@hihi_jery: Yyyy no nie wiem... Wszyscy? B-21, Chengdu J-20, Su-57, typ Borei, USS Columbia - nic Ci te hasła nie mówią?

wycofania sie za Wisłę w przypadku
  • Odpowiedz
@Ciapatus a ja widziałem takie wpisy i to parę minut przed moim postem dlatego postanowiłem się do tego odnieść.

Możesz powiedziec, że jestem odklejony xD ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie
  • Odpowiedz
@viero: @DarSan @StaryPijanyWyjadacz : Wykopki jak zawsze w formie. 'Po co wam broń blyat palaki, beda rakietami do was szczelać i się nie obronicie, więc po co wam broń'. Siedzicie na wykopie i się marnujecie tutaj tylko. Powinniście skontaktować się z ruskimi i wytłumaczyć im, że są debilami bo marnują kasę wyposażając żolnierzy w karabiny xD Do Amerykynów też napiszcie i do reszty członków nato xDDD W ogóle
  • Odpowiedz
@bondziornoo: może zabrońmy czarnego humoru czy seriali jak np. South Park?

ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają sobie z tego sprawy i nie doceniają czasów w których obecnie żyją


@bondziornoo: wyjmij kija z tyłka. Ludzie żartują z wojny, żeby zluzować, uspokoić nawet swoje emocje. Nie warto być sztywnym, a nikt nie śmieje się z tragedii, jaka dzieje się w trakcie wojny czy jej ofiar. Zdrowy dystans do sytuacji, a nie panika jak w dniu zamknięcia szkół w marcu 2020 r. Wojny nie ma, a "żartownisie" bardziej śmieją się z osób, które już teraz pakują
  • Odpowiedz
@bondziornoo: Nie trzeba nawet przytaczać tak drastycznych przykładów. Wojna konwencjonalna podobna do 2WŚ raczej już się nie powtórzy, zamiast kręcących się po ulicach pijanych ruskich - ciągły ostrzał z artylerii lub naloty, więc możliwe, że wrogiego żołnierza nawet nie będzie szansy ujrzeć. Przede wszystkim jednak, dzisiejsza wojna to przerwa w dostawie prądu, gazu, wody, brak internetu i przerwanie łańcucha dostaw.
  • Odpowiedz
@bondziornoo mój Wujek spisał wspomnienia sióstr mojej babci, która jest najmłodsza
Podobno gdzieś to jest w necie, ale czytałem wersję papierową. Tldr: brzmi tak moja babcia z rodzicami uciekli z całym dobytkiem widząc palącą sie chate na wzgórzu. Był to dom innych krewnych, których ciał nawet po wojnie nie dało się zaleźć. Cała wioskę poza moja rodzina wymordowały Ukrainskie bandy UPA.
  • Odpowiedz
@bondziornoo: wykop to dzieciaczki po 15 lat, którym wydaje się, że wojna to jak w filmie. Dostanie karabin, strzeli 3 razy, złowi ryby. Prawdziwa męska przygoda. Aa i wróci do domu na święta i dostanie teczkę medali.
A potem okaże się, że będzie żarł gruz o ile w ogóle przeżyje
  • Odpowiedz
Jeszcze coś #!$%@?, że Baćka w ogóle na rozkaz Kaczora tych imigrantów ściągnął czy coś, to na pewno Ci doda wiarygodności xD PiS nawet nie musi podstawiać nogi opozycji, bo ta zaplącze się o swoje własne właśnie dzięki takim debilizmom jak ten, który wysrałeś xD


@kompek: To powiedz mi gdzie jest zakaz lotów do Polskie dla lini lotniczych latających z migrantami do Mińska? To przecież wojna a one biorą udział
  • Odpowiedz
@bondziornoo: wykopki myślą, że jak będzie wojna, to oni sobie będą siedzieć w foteliku, popijać kakałko i oglądać streaming z linii frontu jak to zawodowa armia, na którą płacą walczy z wrogiem. Przecież teraz to walczą roboty, drony i wyszkolenie wojacy.

Prawda jest tak, że jako obywatele państwa bezpośrednio zaangażowanego w wojnę, będą #!$%@?ć 600 km od domu z 20 kg plecakiem na plecach, żreć trawę i chować się po
  • Odpowiedz