Wpis z mikrobloga

Gównarzeria czeka na wojnę bo nudno na wykopie
Prawda jest taka, że gdyby to tego doszło to twoją matkę i siostrę zgwałci obleśny pijany rusek, ojciec zginie na froncie a ty jak będziesz mieć szczęście to cię przygarnie jakaś rodzinka na wsi której nie ma na mapach i będziesz żreć gruz.
Dzieci bez wyobraźni popijają sobie herbatke w piżamie piszą o rzeczach, które żaden wojenny film nie odda w rzeczywistosci. Makabra

#bialorus
  • 64
@Ciapatus a ja widziałem takie wpisy i to parę minut przed moim postem dlatego postanowiłem się do tego odnieść.

Możesz powiedziec, że jestem odklejony xD ale moja babcia przeżyła Wołyń i mi wiele razy opowiadała jak cała noc siedziała w szopie i się chowała. Jak czytam, że ktoś chciałby wkoncu wojnę bo wkoncu jakaś większą imba to mi się flaki na lewa stronę wykrecają. To jest straszne przykre, że ludzie nie zdają
@bondziornoo: Do tego dodałbym jeszcze antykapitalistów i pro socjalistów. Jest i było już tyle przykładów jak to #!$%@? wychodzi a niektórzy nadal mają kupę w głowie. Wojna to smierć i cierpienie, socjalizm/komunizm to bieda i prześladowanie.
@bondziornoo zgodzę się z tym wpisem w 100%. Żal patrzeć jak coraz więcej powstaje filmów w stylu "piękna śmierć - umierając zabić 2 wrogów" lub "jak to fajnie na wojnie - prawdziwa przyjaźń , miłość " a w rzeczywistość historia 99% kończy się w rowie lub głodówką w kanale - taka jest , a raczej była wojna . Bo teraz to jedyne co nas czeka podczas wojny to wyrzutnia rakiet z odległości