Wpis z mikrobloga

@selectGwiazdkaFromTabelka: dla mnie zniknie, skoro inni podjęli już decyzję, ich sprawa, ja protestowałem a skoro przez ich decyzje o zaszczepieniu się zaczęli nakładać kwarantanny dla tych co dalej protestują to już mam gdzieś, nie będę przepłacał i marnował czas na siedzenie na kwarantannie np 5 dni lecąc na Kubę.
@Paula_pi: zwruci mi się po 1-2 dniach
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: nie biorę udziały w eksperymencie medycznym za darmo,

Dodatkowo sam Bil Gates wasz mędrzec i orędownik się wypowiedział kilka lat temu:"jeśli pójdzie nam dobrze że szczepionkami to ograniczymy populację planety o 10-15%"
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Czyli nie chcesz się zaszczepić darmowa szczepionka, która przeszła wszystkie testy kliniczne i miała już ogromna próbę badanych, na chorobę, która wywołała pandemie i powoduje ostre zapalenia płuc, bo jakis bogaty dziadek w stanach rzekomo powiedział, ze za kilka lat zamorduje miliard ludzi, wiec zapłacisz 1000 pln, żeby udawać, ze się zaszczepiłeś

Musiałeś mieć zawsze łeb do interesów
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:skoro nie odnosisz się do mojego pytania to po co zabierasz głos?

Nie mam ochoty na ten temat dyskutować, może mam swoje powody o których ty nie masz prawa wiedzieć bo to tajemnica medyczna,
I co mnie obchodzą inni co zrobili z swoim ciałem, niech się szczypią nawet co tydzień.
  • Odpowiedz