Wpis z mikrobloga

@lebort: tak tak, dzieci krwawiące i walczące z bronią w ręku za wolność Polski - sponio.
Dzieci mogące głosować - nie nie za młody jesteś.

No k---a jak dzieci były wykorzystywane i walczyły za ten kraj to jak dla mnie powinny mieć prawo głosowania w wyborach, tym bardziej, że niejeden 10 latek jest już mądrzejszy od starych bab xD
  • Odpowiedz
  • 0
@KondominiumKatoSocjalistyczne Najmłodsi powstańcy

Najmłodszy zaprzysiężony powstaniec warszawski miał dziewięć lat. Ale opowieści o dzieciach walczących z bronią w ręku to w znacznej mierze mit. Kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie, młodzi chłopcy w wieku 11-18 lat zgłaszali się do dowódców oddziałów powstańczych, żądając, aby pozwolono im podjąć walkę. Krytycy powstania często posługują się narracją, wedle której nieodpowiedzialni dowódcy mieli dawać 10-latkom karabiny i posyłać ich na barykady. – Takie opinie mijają się z
  • Odpowiedz
@Benq20: to istniejątylko 2 stany - uciekanie przed wojną lub wyjazd po socjal? Chcesz powiedzieć, że wszyscy Polacy poza Polską ciągną socjal? Czemu opluwasz nasz naród antypolaku?
Zanim powiesz, że robią to legalnie: 1. ciekawe czy robiliby to legalnie gdyby moc paszportu była taka jak jakiegoś irakijczyka i moglibyśmy se wyjechać co najwyżej na Białoruś 2. w USA przypadkiem nie było przez lata nielegalnej polskiej imigracji? :D
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: jesteś taki durny że szkoda mi strzępić ryja. Porównanie migracji polaków do tysięcy anonimowych arabów którzy pod granicą urządzają sobie n-----------e z strażą graniczną xDDDDDDDDDDDDD nawet nie chce mi się gadać w ilu miejscach twoje p--------i jest absurdalne.
  • Odpowiedz