Wpis z mikrobloga

Bądź mną
Miej psychę #!$%@?ą przez dysfunkcyjną rodzinkę
Miej psychę jeszcze bardziej #!$%@?ą przez 6letni związek z psychopatką
Depresja, stany lękowe, fobia społeczna, nerwica żołądka to Twój chleb powszedni
Od kilku lat #!$%@? SSRI i przeróżne leki nasenne oraz takie które pomagają zasnąć
Po drodze wpadnij w alkoholizm i zacznij jarać hurtowe ilości zielska
Potraf pić 0,7-1l wódki dzień w dzień przez kilka miesięcy (dla narzekaczy - problem z alkoholem miałem już wcześniej, ale nie w takiej skali)
Zrozum że tak się dalej nie da
Z dnia na dzień przestań pić i palić
Idzie lepiej niż zakładałeś choć łatwo nie jest
Zrozum że na samych lekach też się nie da
Idź do psychoterapeuty
Zwierz mu się z swoich problemów z alkoholem
Narzekaj że nie potrafisz wypić sobie jednego piwa, bo zaraz wypijesz drugie, piąte, a potem pójdziesz jeszcze po flaszkę
A tak bardzo lubisz testować przeróżne krafty czy ciekawe piwa ze świata
Psychoterapeuta jakby nigdy nic proponuje ci żebyś po prostu spróbował wypić sobie jedno piwo i tylko jedno
Bądź idiotą i go posłuchaj
Wypij jedno piwo
Po poczuciu zwodniczo kojącego działania alkoholu pobiegnij do sklepu po kolejne 5 piw, tym razem w #!$%@? mocnych XD
Rozpędź się i chlej na umór przez tydzień
Prawie strać przez to pracę
Do końca strać zaufanie do psychologów i psychoterapeutów
W sumie to Escitalopram, Pregabalina i Trittico ER są lepsze niż nic
Brak profitu

#psychologia #psychoterapia #depresja #gehenna #niepasta
  • 7
@clowncore: ciekawe jak ty się zwierzales z tych problemów z alkoholem. Pewnie dobór słów był taki, żeby gość dał zielone światło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejność terapii jest taka: najpierw zajmij się alkoholizmem, potem problemy wyższego rzędu
@clowncore: No, ale miałeś kupić i wypić JEDNO piwo, o co ci chodzi? Terapeuta jest teraz tym złym, bo wpadłeś w cug? Ciekawe kogo jeszcze obarczysz winą za swoje pijaństwo.


@Tryt_on: za swoje pijaństwo obwiniam wyłącznie siebie. Obwiniałem swoją ex, obwiniałem świat, obwiniałem rodzinę. Teraz już nie obwiniam. Mój alkoholizm to wyłącznie moja wina. Bo miałem wybór, więc wybrałem.

A co do terapeuty - serio? Uważasz że postąpił słusznie że