Wpis z mikrobloga

Ciekawe, ilu na Wykopie mamy użytkowników, którzy mieli szczęście widzieć i słyszeć to na żywo w Jarocinie w 1991 roku.

Najlepsze i najbardziej z serca wykonanie Arahji, jakie zachowało się w Internecie. Być może nie było lepszego. W tym roku obchodziło swoj 30 urodziny ()

Ten materiał jest dostępny względnie od niedawna. Do pewnego czasu istniał tylko półtoraminutowy, czarno-biały fragment, który również miał swój urok.

O ten: https://www.youtube.com/watch?v=GleuOeH6Xg0

#muzyka #kult #kazik #jarocin #koncert #rock #arahja
moby22 - Ciekawe, ilu na Wykopie mamy użytkowników, którzy mieli szczęście widzieć i ...
  • 9
@44gts: Sam miałem 4 lata, więc miałem naprawdę minimalne szanse, aby dojechać do Jarocina na stopa wtedy, czego bardzo żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż bardziej żałuję raczej tego ich długiego koncertu na tym samym festiwalu dwa lata później (w Sieci latają bootlegi audio).

Co do głosu – szkoda, że już nie usłyszymy tego live. Dziś już nie potrafi tak wyciągać, ale – jeśli chodzi o werwę
@moby22: byłem w sierpniu na koncercie z filharmonia i był ponad dwie godziny ale co z tego jak na koncertach śpiewa po swojemu chyba właśnie z powodu braku sił
@44gts: Ja chodzę na ten koncerty od zawsze, kilka razy w roku. I serio nie zauważam dużej różnicy pomiędzy tym, co było np. w 2005, a tym co jest teraz. Nadal są to najlepsze koncerty, jakie można dostać w Polsce.
@moby22: No ja bardzo lubię śpiewać a na tym sierpniowym w ogóle to się nie dało bo w nic nie trafiałem a znam wszystko na pamięć, najwyżej pójdę jeszcze raz żeby sprawdzić :D
znam wszystko na pamięć, najwyżej pójdę jeszcze raz żeby sprawdzić


@44gts: To jest w sumie najlepszy plan i popieram ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do tego z orkiestrą, to ja kojarzę trochę z materiałów, które latały po YT i on miał jakiś problem trochę z wokalem tam, więc chyba też trochę pechowo po prostu się złożyło. Pamiętam, że tam przerywał nawet kawałki, żeby się czegoś napić, bo