Wpis z mikrobloga

Nokian WR D4 omijajcie szerokim łukiem. Produkcja maj 2018, przejechane koło 30 tys. km. Nie ma mowy o złej zbieżności i warunkach, chociażby dlatego, że mam letnie Dunlopy z 2017 i wciąż w dobrym stanie. Odeślę te Nokiany na gwarancję (jest 5 lat), ale pewnie tradycyjnie nie uznają. To był mój trzeci i na pewno ostatni zestaw Nokianów, choć z dwóch poprzednich byłem zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#nokian #opony #motoryzacja
Pobierz klawiszs - Nokian WR D4 omijajcie szerokim łukiem. Produkcja maj 2018, przejechane ko...
źródło: comment_1636550324Pn0RnjyWrg4Bcsu9oMiK3r.jpg
  • 68
@Saykoza84: nie wiem, jutro przyjdą. Jako ciekawostkę wrzucam odpowiedź #oponeo na pytanie o kraj produkcji:

Nie weryfikujemy kraju produkcji, gdyż nie ma on najmniejszego znaczenia dla jakości sprzedawanych opon. W dzisiejszych czasach to tylko miejsce, gdzie stoją maszyny i są niższe podatki dla koncernów. Opony z każdej z fabryki na świecie są tej samej jakości, przechodzą dokładnie te same kontrole jakości.
@klawiszs: dziś odebrałem opony od nich i się z lekka załamałem. Oszczędzają do tego stopnia, że obklejają opony brązową taśmą. Po zerwaniu jej zostają malutkie strzępki na oponie i weź to #!$%@? zdrapuj żeby nie kłuło w oczy... Ehh

Co do Nokianów - mam w drugim aucie całoroczne, nie pamiętam jaki model, ale na pewno inny. Pora sprawdzić w jakim są stanie i gdzie je wyprodukowano