Wpis z mikrobloga

Piękne


@LibertyPrime:
Pewnie będziesz w szoku ale dziennikarze bywają nawet na wojnie.
A tak to dziś PiS ogranicza wszystkie media poza rządowymi a jutro kolejna "wyjątkowa" sytuacja pozwoli przejmować prywatną własność, i firmy. A jak się nie uda to na prywaciarza nałoży się taki podatek że nie będzie mu się opłacało pracować. A komuszki takie jak ty będą temu przyklaskiwać.
A tak to dziś PiS ogranicza wszystkie media poza rządowymi a jutro kolejna "wyjątkowa" sytuacja pozwoli przejmować prywatną własność, i firmy. A jak się nie uda to na prywaciarza nałoży się taki podatek że nie będzie mu się opłacało pracować. A komuszki takie jak ty będą temu przyklaskiwać.


@Banek5000: A potem się obudzisz z ręką w majtkach.
@LibertyPrime ja #!$%@? cały artykuł o żołnierzach i jak im źle a gdyby nie SG i Policja to sami by #!$%@? zrobili.
Jak forsowali zabezpieczenia to było kilkunastu żołnierzy i 10x więcej policji ,śmiech na sali.
12 tysięcy żołnierzy zostało wysłanych na GRANICĘ która ma kilkaset km , Brawo.
Gdzie woty ?
Wszystko robi SG i policja
@LibertyPrime no to zajebiście,wojsko które jest od bronienia granic wysłało 12k żołnierzy,sytuacja jest gorąca, ciągle przekroczenia a w WOT nie wprowadza gotowości bojowej,ja #!$%@? co za kraj.
Dalej zastanawiam się po co tam policja,oni nie mają w swoich obowiązkach Obrony granic
@LibertyPrime: Albo czytaliśmy zupełnie inny artykuł albo trochę podpasowałeś swoją narrację pod swoje poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem, wspomniał o tym w ostatniej części artykułu, ale bardziej informacyjnie, być może trochę kpiąco wobec mieszkańca, który wskazał go przejeżdżającemu patrolowi po zakończonej z nim rozmowie. Nie odczułem tam żadnych żali i oburzenia, ale jak widać - ile czytelników, tyle odbiorów i wszystko można zinterpretować po swojemu. Jak