Wpis z mikrobloga

Wystarczył tydzień żeby:

->PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
->CANCEL CULTURE JEST OK
->PAN KURSKI DOBRY CHŁOP
->TVPiS SUPER TELEWIZJA RELACJONUJE RZETELNIE TO CO SIĘ DZIEJE NA GRANICY xDDDDDDDDD

Ja #!$%@? coś czuje że PiS w następnych wyobrach conajmniej 40% xD BO ZA PEŁO TO BY GRANICE BYŁY OTWARTE I WSZYSCY BY PRZECHODZILI TAK SAMO JAK DOBRZE ŻE MIELIŚMY PiS I SZUMOWSKIEGO PODCZAS PANDEMII BO INACZEJ #!$%@?ŁOBY NAM NAJWIĘKSZĄ ŚMIERTELNOŚĆ W EUROPIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Urabiani jak 10 latki. I to pianie z zachwytu że służby które mają płacone za pilnowanie granicy, to robią xD

AHA I POLICJA TEŻ SUPER, NIEWAŻNE ŻE TERRORYZOWALI OBYWATELI PODCZAS LOCKDOWNÓW I PAŁUJĄ WROGÓW REŻIMU, WAŻNE ŻE SIEDZĄ NA GRANICY I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ xDDDDD

A no i najważniejsze że można popluć na oPOzycje zapominając fakt że najbardziej pro-białoruska partia to KONFEDERACJA która pieje z zachwytu to baćki jako to on wspaniały i powinniśmy brać z niego przykład xD

Wystarczył tydzień xD Niesamowite. Morawiecki miał racje. Perspektywa wojny (nawet udawanej) obniża oczekiwania ludzi xD Już PiS to super partia xD

#bialorus #bekazprawako #bekazpisu #polityka
  • 111
Podziękuj opozycji.


@Pikselowaty: I co z tą opozycją? PO naciska żeby robić więcej, Konfederacja wystawia wiece poparcia dla Białorusi, Lewica, lewicuje, a ludzie z .N #!$%@?ą szopki.

Od kiedy to jest jakaś wspólna opozycja? Za dużo propgandy RZETELNEJ TELEWIZJI że istnieje jakaś TOTALNA OPOZYCJA i to jeden twór.

stosunek lewicowego cancelowania do prawicowego po usunięciu tej wybitnej myślicielki libkowej z grona gwiazd TVP:

2137:1


@thority: Raczej normalizacja patologicznych zachowań wśród
Popierasz cancelowanie za negowanie 1410 płci mózgu a przeszkadza ci cancel jakiejś baby znanej z tego, że jest znana?


@thority: Kto powiedział że popieram jakiekolwiek cancelowanie? To przygłupie wykopki które plują jadem jak widzą cancelowanie jakiś prawaków, teraz pieją z zachwytu że ktoś po drugiej stronie zebrał baty przez co normalizują takie zachowanie w społeczeństwie.
@KochanekAdmina: Czemu manipulujesz? Pokaż mi przynajmniej po jednym przykładzie takich stwierdzeń, które wymieniłeś.

Sam sobie dorabiasz narrację do obecnej sytuacji. Ktoś zaśmieje się z #!$%@? Baśki, to już uważa, że Kurski to dobry chłop? Ktoś twierdzi, że dobrze, że rząd kieruje siły do obrony granic to nagle uważa PiS za super partię? Czy jesteś na tyle upośledzony, że kategoryzujesz ludzi na podstawie jednego wpisu na portalu ze śmiesznymi obrazkami?
Raczej normalizacja patologicznych zachowań wśród prawicowej części społeczności.


@KochanekAdmina: To prawda. Jestem zdecydowanie przeciwko podwójnym standardom i CC. Mi się to nie podoba, choć nie mam nawet za grosz współczucia dla baby.
@KochanekAdmina: Mówiąc o opozycji, myślę o PO i Hołowni. Gdyby w tej sytuacji wstawili się za PiSem, to PiS mógłby być w dupie, ponieważ przed akcjami #!$%@? powoli, ale systematycznie topniały im słupki poparcia. Osobiście nie żywię sympatii do PiSu za wiele rzeczy, ale w tej konkretnej sytuacji się z nimi zgadzam (jak zresztą większość społeczeństwa), w przeciwieństwie do PO, gdzie jak się okazuje, ich jedynym programem jest negowanie absolutnie wszystkiego,