Wpis z mikrobloga

Wystarczył tydzień żeby:

->PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
->CANCEL CULTURE JEST OK
->PAN KURSKI DOBRY CHŁOP
->TVPiS SUPER TELEWIZJA RELACJONUJE RZETELNIE TO CO SIĘ DZIEJE NA GRANICY xDDDDDDDDD

Ja #!$%@? coś czuje że PiS w następnych wyobrach conajmniej 40% xD BO ZA PEŁO TO BY GRANICE BYŁY OTWARTE I WSZYSCY BY PRZECHODZILI TAK SAMO JAK DOBRZE ŻE MIELIŚMY PiS I SZUMOWSKIEGO PODCZAS PANDEMII BO INACZEJ #!$%@?ŁOBY NAM NAJWIĘKSZĄ ŚMIERTELNOŚĆ W EUROPIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Urabiani jak 10 latki. I to pianie z zachwytu że służby które mają płacone za pilnowanie granicy, to robią xD

AHA I POLICJA TEŻ SUPER, NIEWAŻNE ŻE TERRORYZOWALI OBYWATELI PODCZAS LOCKDOWNÓW I PAŁUJĄ WROGÓW REŻIMU, WAŻNE ŻE SIEDZĄ NA GRANICY I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ xDDDDD

A no i najważniejsze że można popluć na oPOzycje zapominając fakt że najbardziej pro-białoruska partia to KONFEDERACJA która pieje z zachwytu to baćki jako to on wspaniały i powinniśmy brać z niego przykład xD

Wystarczył tydzień xD Niesamowite. Morawiecki miał racje. Perspektywa wojny (nawet udawanej) obniża oczekiwania ludzi xD Już PiS to super partia xD

#bialorus #bekazprawako #bekazpisu #polityka
  • 111
  • Odpowiedz
BO ZA PEŁO TO BY GRANICE BYŁY OTWARTE I WSZYSCY BY PRZECHODZILI


@KochanekAdmina: to jest najlepsze. Za peło problem by nie istniał bo nie była by to nuta na której da się grać. PiS sam stworzył mit "nachodzcow" a Łukaszenka gra na tej stronie co chce.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Jakby nie patrzeć to opozycja dała taki prezent PiS.

Pomijam kwestie badań opinii publicznej, ale ze zwykłej przyzwoitości i nauczeni błędami poprzedniej migracji powinni trzymać sztamę z pisem pt: nie wpuszczany i trzymamy granice. Jak ktoś chce to na przejście graniczne lub do ambasady.

Co oni zrobili? Cyrk
  • Odpowiedz
Co oni zrobili? Cyrk


@PierDacze: Zadaje powonie pytanie KTÓRA OPOZYCJA? Bo to że kilku działaczy, śmietnikowych partii z marginesu które się wkręciły w ramach KO lub LEWICY robią śmietnik nie znaczy że największe partie opozycyjne to robią. Pokaż mi członków PO którzy by coś świrowali pod granicą, a nie naciskali na rząd żeby robił więcej i bardziej stanowczo.

Największą trzodę to robi konfederacja póki co.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Nie chce mi się szukać, ale kojarzę np posla PO, który bawił się w berka pod granicą i zasiadał w pierwszych ławach w sejmie.

KochanekAdama głupi mie jesteś, politykę śledzisz.
Ja widziałem pajacowanie opozycji i irracjonalne ich zachowania oraz opinie, a nie widziałem by władze się sztywniutko od tego odcinały, krytykując i degradując ludzi którzy te bzdury mówili
  • Odpowiedz
Ja widziałem pajacowanie opozycji i irracjonalne ich zachowania oraz opinie, a nie widziałem by władze się sztywniutko od tego odcinały, krytykując i degradując ludzi którzy te bzdury mówili i odstawiali.


@PierDacze: no ale co ma zrobić ta mityczna OPOZYCJA z tym co robi Jachira która nawet nie jest w PO?

Moim zdaniem to powinniśmy przestać postrzegać opozycję tak jak narzuciło TVPiS że to jeden twór i wszyscy odpowiadają za kto co zrobi. Więc jak Jachira #!$%@? to Razemki dostają po głowie no bo HURR DURR OPOZYCJA
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

Powiedz mi co z Franciszek Sterczewskim?

Jakie go spotkały reprymendy?

Co ma zrobić mityczna opozycja? Przestać gadać bzdury, a gdy ktoś od nich je opowiada to go jednoznacznie i jasno skrytykować oraz wykluczyć.
  • Odpowiedz
Franciszek Sterczewskim


@PierDacze: A co z nim? Gość startował z list KO jako bezpartyjny. Człowiek który jest w sejmie z przypadku.

Co ma zrobić mityczna opozycja? Przestać gadać bzdury, a gdy ktoś od nich je opowiada to go jednoznacznie i jasno skrytykować oraz
  • Odpowiedz
Listy KO kto układał i zatwierdzał? Kaczyński?


@PierDacze: Tak sam Tusk z Merkelową xD KO było montowane na prędce z czegokolwiek po sromotnych porażkach sondażowych .N i PO. Dlatego przecisnęło się tam wiele ludzi którzy chwilę przedtem nie istnieli jak Jachira.

Sprawa jest prosta. Granica musi pozostać szczelna, a polski nie stać na fundowanie darmowych biletów powrotnych turystom, którzy udali się na odpłatne wycieczki na Białoruś. Stąd polski rząd musi przedsięwziąć wszystkie możliwe środki by spełnić swój podstawowy obowiązek czyli strzec
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina:

1. To kto w końcu układał listy do KO i je zatwierdzał?

Przecisnęło się?
Chłopie, czy Ty wiesz przez jakie sito układów trzeba przejść, żeby znaleźć się na liście w
  • Odpowiedz