Wpis z mikrobloga

Wystarczył tydzień żeby:

->PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
->CANCEL CULTURE JEST OK
->PAN KURSKI DOBRY CHŁOP
->TVPiS SUPER TELEWIZJA RELACJONUJE RZETELNIE TO CO SIĘ DZIEJE NA GRANICY xDDDDDDDDD

Ja #!$%@? coś czuje że PiS w następnych wyobrach conajmniej 40% xD BO ZA PEŁO TO BY GRANICE BYŁY OTWARTE I WSZYSCY BY PRZECHODZILI TAK SAMO JAK DOBRZE ŻE MIELIŚMY PiS I SZUMOWSKIEGO PODCZAS PANDEMII BO INACZEJ #!$%@?ŁOBY NAM NAJWIĘKSZĄ ŚMIERTELNOŚĆ W EUROPIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Urabiani jak 10 latki. I to pianie z zachwytu że służby które mają płacone za pilnowanie granicy, to robią xD

AHA I POLICJA TEŻ SUPER, NIEWAŻNE ŻE TERRORYZOWALI OBYWATELI PODCZAS LOCKDOWNÓW I PAŁUJĄ WROGÓW REŻIMU, WAŻNE ŻE SIEDZĄ NA GRANICY I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ xDDDDD

A no i najważniejsze że można popluć na oPOzycje zapominając fakt że najbardziej pro-białoruska partia to KONFEDERACJA która pieje z zachwytu to baćki jako to on wspaniały i powinniśmy brać z niego przykład xD

Wystarczył tydzień xD Niesamowite. Morawiecki miał racje. Perspektywa wojny (nawet udawanej) obniża oczekiwania ludzi xD Już PiS to super partia xD

#bialorus #bekazprawako #bekazpisu #polityka
  • 111
->PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH

->CANCEL CULTURE JEST OK

->PAN KURSKI DOBRY CHŁOP

->TVPiS SUPER TELEWIZJA RELACJONUJE RZETELNIE TO CO SIĘ DZIEJE NA GRANICY


@KochanekAdmina:

- to że słusznie nie wpuszczają emigrantów nie zmienia faktu że to BARDZO ZŁA partia
- jak ktoś wyzywa SG od morderców to nie cancel culture, na to są paragrafy
- nie widzę żeby ludzie tu chwalili Kurskiego że dobry chłop, piszą
@KochanekAdmina:

PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH

nie, nie jest super partią, możliwe, że to jeszcze #!$%@?ą, bo to dopiero początek zabawy. Jak dotąd wojsko, sg i policja robią dobrą robotę, za to ich trzeba nagradzać. Widzę, że ty wolałbyś na nich #!$%@?ć za wszystko, nawet jak robią coś ważnego i potrzebnego. Rzeczywiście, to jest sposób na zmniejszenie patologii w tych służbach!

CANCEL CULTURE JEST OK

podasz przykłady?
@mamabijeatataniezyje: Jedyny #!$%@?ęty tutaj to ty bo jak kiepowi nie napiszesz "jacek kurski jest super" to jest to "odniesienie się do wpisu", to pół wykopu możemy zaklasyfikować jako odnoszenie się do wypowiedzi. Sądzisz, że ja nic nie robię tylko archiwizuję wykop? Jakiś ułomny jesteś, rzuciłem ten, w którym akurat się wypowiadałem i pokrywa się z argumentem autora więc tak, jesteś dla mnie już petem, i to KD, krótki deptany.
taki jest teraz świat, ja się cieszę, że w końcu poczuliście, jak to jest być biczowanym za poglądy.


@thority: Ale jacy WY xD Ty jesteś jednym z najgłupszych "MOŻE I JEST #!$%@?, ALE LEWAKÓW PRZYNAJMNIEJ BOLI DUPA" xDDDD

Czemu manipulujesz? Pokaż mi przynajmniej po jednym przykładzie takich stwierdzeń, które wymieniłeś.


@mamabijeatataniezyje: wejdź w gorące typie xD Albo na główną wykopu xD W pierwsze lepsze znalezisko