Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje w-----------e kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy byście tak samo gadali jakby wasz przełożony okazał się zagorzałym lewicowcem i was wywalił za wasze poglądy


@Paula_pi: o albo, hehe, nie odzywasz się, bo masz na sobie hipotekę.
Inny poziom inne umowy. Takiego Kowalskiego nie można wywalić z roboty w januszexie za to, a tacy artyści to mają swoje działalności, fakturki, kontakty, regulaminy.
  • Odpowiedz
@Magma1: rozmowa z wykopkami to gorzej jak z 7 latkiem. Pierwsza, druga, trzecia osoba apeluje o "postaw się w sytuacji" "ciekawe czy Tobie by się podobało" a obsrany wykopek HEHE O CZYM TY P--------Z JA NIE JESTEM NA ETACIE, CO MI ZROBI KTOŚ W OPARCIU O CO ZA CO?? Jak widać po raz kolejny myślenie hipotetyczne przerasta entuzjastów reżimówek i zamordyzmów.
  • Odpowiedz
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?


@Magma1: jest różnica pomiędzy anonimowym śmieszkowaniem a pisaniem czegoś pod własnym nazwiskiem, będąc do tego osobą publiczną. Do tego dochodzi forma przekazu. Ja nawet nie wiedziałem, że ona ma jakiś program w TVP ale na miejscu Play też
  • Odpowiedz
Jak będzie paragraf na zwolnienie za niezaszczepienie to też gitara już wtedy będzie? Nie będziecie już protestować tylko grzecznie pójdziecie się szczepić albo na bezrobocie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: Nie wiem do kogo mówisz używając formy "wy", ja już od dawna po szczepieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: ja dystans? kiedy? nie dopowiadaj sobie

tak samo jak pociąłeś moje dwie wypowiedzi i z wycinków zrobiłeś sobie cytat, przeinaczając sens moich wypowiedzi, manipulacja level rynsztok
  • Odpowiedz
Jak np. jakaś influencerka wypowie się negatywnie o LGBT to ze strony środowiska lewicowego jest na nią wielka nagonka i groźby o bojkot w stronę firm, które mają z nią współprace. Tutaj jest podobny case i porównywanie tego do do zwykłego polaka, który sobie coś tam napisze na fb i będzie wystalkowany przez pracodawcę i zwolniony to spora nadinterpretacja.


@lady_katarina: no właśnie i to nazywamy cancel culture. Ktoś powie coś
  • Odpowiedz
@Paula_pi: poglądem moze być bycie za aborcją lub przeciw niej albo popieranie podwyżek podatków lub nie, ale nie pisanie ze straż graniczna to mordercy xD
Czy pisanie na wykopie, że Paula_Pi jest pedofilem i złodziejem to jest pogląd czy jednak nieprawdziwy, obraźliwy oraz karalny zarzut?
  • Odpowiedz
@Hylfnur: przestawiłem jedno zdanie pod drugie i już "hurr durr manipulacja" XD

będziecie obrażać np lgbt bo tak wam partia powie

chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo

NIEEE, NIE OBRAŻAJCIE ELGIEBETE ICH RANY TO NIE CHLIP CHILP, NAPRAWDĘ DŁUGO SIĘ GOJĄ, NIE TO CO PODŁA STRAŻ XD
  • Odpowiedz
@Magma1:

prawaki: CANCEL CULTURE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, NIE POZWALAJOM SIE WYPOWIADAĆ

also prawaki: hehe wyjebmy kurdej szatan z pracy Xdxdxdxdxd dobre Mati

Nie popieram jej słów, ale to co się wykopie o--------a i jak się ludzie dają baitować na #60groszyzawpis to jest poezja po prostu, znowu wypopki klaszczom uszami jak im PiSowcy zagrają - wystarczy pokazać geja, imigranta albo innego boogeymana i od razu biegną do dysfunkcyjnego ojca, przykre.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

przestawiłem jedno zdanie pod drugie i już "hurr durr manipulacja" XD

No tak, tak to właśnie działa, to jest manipulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponadto zrównujesz ludzi LGBT, podkreślam słowo ludzi, którzy się tacy urodzili, z instytucją państwową utrzymywaną z podatków które w założeniu powinna działać o przepisy prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z TVP akurat została wyrzucona z miejsca gdzie nie zarabia się wizerunkiem, ale grą aktorską


@Syn_Tracza: XD. Przecież to opery mydlane dla babć pokroju M jak Miłość - nikt ich przecież nie ogląda ze względu na walory gry aktorskiej( ͡° ͜ʖ ͡°). Podtrzymuję, zarabia się gębą, a gębę ma się tylko jedną.
  • Odpowiedz