Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków cieszących się ze zwolnienia z TVP tej całej #kurdejszatan Sam nie pochwalam jej stylu i poglądów, ale nie w tym rzecz.
Doszliśmy do momentu, w którym nawet "elita" z wypoku została zmanipulowana i akceptuje #!$%@? kogoś z pracy za jego poglądy.
Może niedługo wasze konta wykopkowe zaczną identyfikować i namierzać, bo niepochlebnie i dosadnie wypowiecie się o PiS/Policji/czymkolwiek. Następnie wyrzucą was z pracy za to, że odważyliście się skrytykować coś państwowego. Fajnie, co?
#bialorus
  • 386
@Magma1: No ale wybierając ta stacje wiedziała chyba na co się pisze I w jakim kierunku musi myslec by się nie narazić. Jakby poszła do tvnu to jeszcze by jej za taki wpis premie dali. Taki to już jest ten nasz piękny świąt.
@Magma1 zasięg treści (szkodliwych w tym przypadku) generowanych przez Kurdej-Szatan czy innych podobnych celebrytów jest zbyt duży, aby można było to aż tak bagatelizować jak to przedstawiłeś. Zwłaszcza z perspektywy telewizji ;) porównanie do zwykłych ludzi, nieznanych w szerszych kręgach, jest przesadą.
@Magma1: Co za baran, wiesz o co cały ten szum? Jak nie to poproś niech Ci ktoś wytłumaczy. Należało się jej wjechała na tych co tam poświęcają życie, (w jakiś tam sposób) rodziny raz na dłuższy czas musza się rozstać. Byłeś tam chociaż przypadkiem? Kolejny lewak z zamiłowania
wielcy wolnościowcy, ale jednak nie wtedy, kiedy im to światopoglądowo nie pasuje


@ProResHq: przypomnij mi czy wolnościowcy popierają wolność pracownika do mówienia czego się chce bez konsekwencji czy do zwalniania pracownika bez konsekwencji, bo zapomniałem która wolność ci nie pasuje.
@Magma1: kontekst jej wypowiedzi, jej pracodawca, jej bycie osobą publiczną i parę innych rzeczy wpływa na to że tak, popieram jej zwolnienie. To nie to samo co wyrażanie poglądów w jakimś januszexie przez jakiegoś nołnejma.
@Magma1: ja mam mieszanie uczucia. Też jestem przeciwny wywalaniu z pracy za poglądy. Z drugiej zaś strony, to jednak nie tylko poglądy, a obrażanie wojska, służb państwowych. To jest jednak miejsce, w którym postawiłbym granicę. Chyba:)
@krolwsi: obrażanie instytucji chlip chlip rany są takie poważne i goją się tak długo
poczekamy aż będziecie obrażać np lgbt bo tak wam partia powie
oj tak wtedy to będzie wolność słowa i poglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Magma1: Nie no odwracasz kotka ogonkiem, tu nie chodzi o jej poglądy, tylko o to, że bezpodstawnie oczernia i oskarża kogoś o zbrodnie, nie mając na to żadnych dowodów.

Cała sytuacja pokazuje natomiast coś innego, że te całe celebryckie elity, są sprzedane i wykonują polecenia tych którzy im płacą co dobrze obrazują przeprosiny i ta udawana skrucha Szatana jak tylko pogrożono jej paluszkiem.