Wpis z mikrobloga

- ogłosili stan wyjątkowy (płakaliście) - a co on zmienia?


xD Może na przykład brak Mai Ostaszewskiej i młodego Stuhra pomagających przecinać ogrodzenia, może brak mdlejącej Lempart i drącej ryja "babci Kasi"? I tego zmartwychwstałego kolesia co go pisowska mylycja zastrzeliła pod Sejmem?

- ostrzegał, że jak wpuścimy tych 30 to przyjdą następni (płakaliście, przyszli) - no nie wpusciili a i tak przyszli


Przyszli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No dobra ale według mojej wiedzy w Polsce już dawno nie ma ambasadora Białorusi, a Belavia ma bana na całą UE. Sankcji nie ma bo nie przegłosowane jeszcze przez UE. Trochę dziwne ze jako amator lepiej się orientuję, niż aktywny polityk.

@ish_waw: On też to wie. Gra jedynie pod publikę dla reklamy jak tutaj. @szczepan-szczypawa jest dobrym przykładem dzisiejszego zidiocenia w sieci gdzie ludzie przeklejaja coś bez sprawdzania.
  • Odpowiedz
Trochę dziwne ze jako amator lepiej się orientuję, niż aktywny polityk.


@ish_waw: Ależ on się orientuje. Ale jego elektorat już nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No dobra ale według mojej wiedzy w Polsce już dawno nie ma ambasadora Białorusi, a Belavia ma bana na całą UE. Sankcji nie ma bo nie przegłosowane jeszcze przez UE. Trochę dziwne ze jako amator lepiej się orientuję, niż aktywny polityk.


@ish_waw: zaorales, wrzuc mu na twittera
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE latają do domu? A jaki jest rozkład obywateli Białorusi w Polsce? Mi się wydaje, że większość mieszka w Białymstoku i województwie podlaskim. Po drugie, nikt nie myśli o ich wywaleniu.

@m0rgi: p-----l się. Ja bezmyślnie przeklejam, a ty bezmyślnie przyjmujesz za pewnik co napisze ci jakiś wykopek w komentarzu XD Pokaż mi źródło, które potwierdza to co on napisał.
  • Odpowiedz