Wpis z mikrobloga

@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: kurcze, nawet nie wiedziałem.

Ogólnie:
1. Dość głośna ale da się wytrzymać.
2. Bardzo często czas suszenia jest dłuższy niż zaprogramowany.
3. Polecam podłączenie odpływu, bo będziesz musiał co chwilę opróżniać zbiornik z wodą.
4. Duży bęben gdzie zmieścisz i wysuszysz kołdrę albo 5-6 kg prania.
5. Mniej kurzu w domu.
6. Jest ładna.
7. Nie ma programu suszenia butów.

Ogólnie suszarka robi robotę i kupiłbym ją drugi raz.
@Inspektor_Kontroli_Skarbowej: Tak jak Drmscape2 napisał, wstrzymaj się do końca miesiąca na BF, powinno być taniej (i polecam wielorabaty). Mam tę pralkę i suszarkę Beko Slim (tylko w białym kolorze) i na razie jestem bardzo zadowolona. Bardzo ładne i wygodne w obsłudze. Działają jak należy i przede wszystkim zmieściły się w bardzo wąskiej zabudowie meblowej. Jedyne minusy: suszarka wbrew pozorom jest dość głośna, więc fajnie, jakbyś miał możliowść zamknięcia jej w jakiejś
wstrzymaj się chwilę z zakupem do czasu po blak frajerze bo media expert jak zwykle kombinuje. Poniżej ceny sprzed kilku tygodni.


@Drmscape2: Ogólnie to wszystkie sprzęty AGD drożeją przez droższą wciąż stal, transport itd. Obserwuję rynek od czerwca. Lodówki LG poszły średnio 200-300zł w górę, piekarniki Beko/Electroluxa 100-200.
Podepnę się pod temat, czy ktoś poleci dobry sprzęt spełniający wymagania: pralko-suszarka, otwierana na prawo, wersja slim, do 2000 zł. Z góry dzięki ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harry87: nie mam dużego porównania bo mam pralkosuszarke candy, a teraz kupiłem podobna jak op Beko zoutletu (inny model, ale różnią się chyba tylko kolorem i brakiem możliwości przelozenia drzwi), i muszę stwierdzić, że jeśli chodzi o suszenie, to te dwa urządzenia nawet obok siebie nie stały. Suszenie w pralko suszarce to udręka XIII