Wpis z mikrobloga

ale skoro jest twarzą ich sieci to teoretycznie jest z nimi związana


@Czlowiek_Ludzki: ja jestem w play i mam w dupie ich reklamy, więc mam w dupie i ją, tym bardziej co mówi poza play. A jakoś dziwnym trafem ludzie którzy teraz prowadzą wojny mieli do tej pory w dupie ich reklamy- czyli tak naprawdę znaleźli sobie okazję do "umoralnienia i doprowadzenia do porządku" play
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: ale ja nie napisałem, że nie ma z nimi nic wspólnego. Wręcz przeciwnie. Po prostu raczej nie jest ich pracownikiem, tj. nie pozostaje z Play w stosunku pracy. Tak jak nie jest pracownikiem Play Kuba Wojewódzki, Adam Małysz itp., a Robert Lewandowski nie pracuje w Huawei.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Enviador: straty oceniono na 50 groszy. Jak zwykle wam bojkot wyjedzie, jak przy Tokarczuk, że wysłało 20 osób które specjalnie kupiły książkę żeby wysłać, a z licytacji poszło tyle siana że w życiu robaki tyle nie zarobią.
  • Odpowiedz
rezygnowanie z sieci, bo operator nie widzi nic złego w skandalicznym wpisie twarzy wieloletniej kampanii tego operatora


@Enviador: a wyobraź sobie ból d--y prawicy, gdyby odwrócono sytuację i zwolniono gwiazdę prawicy za jego poglądy na temat LGBT. Wtedy byłoby a gdzie wolność słowa i przekonań? Dla mnie postawa obu stron jest spoko. W sensie Play nie ingeruje, bo ich gwiazda sobie psioczy na twitterze i że ktoś z tego powodu
  • Odpowiedz
@Enviador:

Aktorka GRA POSTAĆ pracownika sklepu

występuje w reklamach oraz na bilbordach - jak wiele modeli i aktorów, których zdjęcia są wykorzystywane do reklam

po pracy, NA WŁASNYM INSTA pisze to, co myśli

wypopki zesrane spamują social media play i zaczynają vendettę, bo ktoś na własnych social media pisze to,
  • Odpowiedz
rezygnowanie z sieci bo jakiś jej pojedynczy pracownik ma inne poglądy niż twoje


@Enviador: Jakiś KOMPLETNIE PRZYPADKOWY pracownik Play.
Jakieś tam POGLĄDY o utrzymywaniu granic państwa.
xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enviador: dałem plusa, ale w sumie ciekawy jestem czemu prostujesz na lewackim wykopie zamiast na prawilnym konserwatywnym lurkerze? Bo kojarzę, że tam też się udzielasz
  • Odpowiedz