Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem "zwyzywany" od niedzielnego kierowcy, bo:
- jechałem 50 km/h w terenie zabudowanym, a nie #!$%@?łem jak wszyscy 70-80, bo "warunki na to pozwalają", czyli deszcz i pełno liści na drodze;
- nie wyprzedziłem rowerzysty na drodze, na której przejścia dla pieszych są co 30m, okolice szkoły i akurat dzieciaki zaczynały do niej iść;
- nie #!$%@?łem się nikomu pod maskę na skrzyżowaniu, tylko grzecznie poczekałem 20 sekund (!) aż ktoś mnie wpuścił;
- zatrzymałem się na stopie;
- zatrzymałem się na pomarańczowym.

A osoba która mnie zwyzywała ma 30 lat doświadczenia za kółkiem i prawo jazdy na każdą kategorię xD I jak na drogach ma być w tym kraju dobrze.

#motoryzacja #polskiedrogi
  • 184
  • Odpowiedz
A opisałeś mu to wszystko? Miernoty często sie chwalą jak ich największym osiągnięciem jest jazda zgodnie z limitami ZAWSZE. Jak nie dales sie odróżnić od miernot to może dlatego
  • Odpowiedz
@Klemens_anon: jassne :D Ty idealny kierowco, jak śmie ktoś zwracać tobie uwagę do stylu jazdy. A może należałoby się jeszcze raz zastanowić i nie traktować czyiś uwag jak niepotrzebne #!$%@? się? Może ma trochę racji?
  • Odpowiedz
Po prostu boisz się jezdzic i nie wykorzystujesz szans na drodze, kurczowo trzymając się przepisów ktore w niektorych sytuacjach maja zerowy sens. Ogarnij się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 414
Po prostu boisz się jezdzic i nie wykorzystujesz szans na drodze, kurczowo trzymając się przepisów ktore w niektorych sytuacjach maja zerowy sens. Ogarnij się

@heidiyo: a co to #!$%@?, lotto?
  • Odpowiedz
@p4wl: nie, to szkoła przetrwania i konkurs mierzenia benka na każdym skrzyżowaniu i światłach

Cmentarz jest pełen tych, którzy wykorzystywali swoją szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Klemens_anon Przedwczoraj baba mnie trabila bo zwolniłem jak chciałem skręcić i podjechać pod krawężnik. Spieszyła się pewnie na paznokcie, bug wybaczy.
  • Odpowiedz
Jeździsz jak #!$%@? ... ;/


@pacuja: Musisz być bogaty, przed nami podwyżka mandatów i każdy biedny zawadiaka drogowy będzie musiał jeździk jak to ująłeś "jak #!$%@?".

Jak w tym kraju ma być dobrze?
  • Odpowiedz