Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NerlaTotep: HEK 293 to baza pod produkcje białek używana nie tylko w pepsi, ale np. przy produkcji szczepionek takich jak AstraZeneca którą byćmoże byłeś szczepiony. Prócz HEK 293 jest jeszcze bliźniacza baza PER.C9. Zanim wydasz osądy, zbadaj źródło wiedzy, bo gazeta.pl nie jest naukowym źródłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NerlaTotep: to już wiem czemu za PiSu tak mało budują autostrad. Zakazali aborcji i nie ma produktów. Nie to co za diabła wcielonego Tuska. Popatrzcie ile przed Euro 2012 zrobili! To musiał być prawdziwy przemysł śmierci.
@luxkms78 Informacje dotyczące formuł i receptur wytwarzania produktów firmy PepsiCo są zastrzeżone i poufne, jednak możemy zapewnić, że firma PepsiCo nie wykorzystuje ludzkich tkanek ani linii komórkowych pochodzących z embrionów do produkcji substancji słodzących. Firma PepsiCo nie prowadzi również i nie finansuje badań, w których wykorzystuje się ludzkie tkanki czy też linie komórkowe pochodzące z embrionów. Nasze produkty nie zawierają żadnych komórek ani tkanek. Zgodnie z przyjętą polityką prasową firma PepsiCo nie
@bijotai: Z dupy się to nie wzięło a pani dyrektorinini co miała napisać tym bardziej jak może się zasłonić tajemnicą? Widocznie nigdy też nie pracowałeś w korpo jak widzę...
@luxkms78 bycie yntelygentnym ynaczey wykopkiem jak zwykle pomaga osiągnąć dno wypowiedzi. Tak wzięło się z dupy a ty jak kretyn opowiadasz idiotyzmy.


@bijotai: Jesteś idiotą. Takie jest moje zdanie a teraz marsz do gimnazjum. Widzę że dziś na późniejszą godzinę masz.