Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że większość osób nie czai o co chodzi z tym położeniem tego filmu stonodze przez #stanowski #kanalzero
Nie chodzi o to, że stano jest propisowy czy nie
Chodzi o to, że Stonoga, z zerową wiarygodnością, wrzuca fejka, który jest łatwy do zweryfikowania, i nikt tego nie weryfikuje z tych wielkich DZIENNIKARZY, POLITYKÓW, AKTYWISTÓW.
Poza tym, ten temat, czy stano jest propisowy czy nie to gówno każdego obchodzi.
A co się stanie, gdyby ruscy zmontowali film, w którym Duda molestuje małe kotki w piwnicy i podesłali onetowi czy innym tvnom, też by puścili, no bo w końcu go nie lubią to na pewno jest prawda? Tutaj jest problem. Że karmieni jesteśmy fejkami. Ten fejk był łatwy do zweryfikowania, a co z takimi, które już takie łatwe do zweryfikowania nie są? Szczególnie w dobie deepfakeów i innych
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Movet: O to chodzi. Wczoraj antyczne i mizogicznice autystyki prawaclie Mariusze robole na wykopie już wyłoniły chronologie zdarzeń j coś im nie grało,

a europejscy, wykształceni inteligenci DZIENNIKARZE ŚLEDCZY bezrefleksyjnie pompowali balonik bo zgrał się z ich linia propagandowa xD

I to Stano, który oczywiście E jest propisowy, elegancko wyjaśnił - jaką banieczką iluzji jest europejska inteligencja fajnopolaków która mówi im co maja robić jak żyć o w co wierzyć
  • Odpowiedz
Nie chodzi o to, że stano jest propisowy czy nie


@Movet: Ale powiedz to ludziom na prawej flance bo to oni uwazaja ze prowokacja od Stano to niby jakis dowod na to ze on nie jest pro-PiS

Co do reszty zgoda. Stanowski tylko pokazal jak latwo jest manipulowac dziennikarzami, a co dopiero zwyklymi ludzmi.
  • Odpowiedz
@Movet materiał został zweryfikowany po kilku godzinach, także nie jest tak źle. mam nadzieję że stonoga stracił już resztki wiarygodności.
nie rozumiem po co stanowski to zrobił, wzmocnił tym podejrzenia o swoją propisowość.
a przede wszystkim obniżył poziom, serio mamy stracić zaufanie do każdego postu, twita, filmu?
  • Odpowiedz
@Movet Ładny tekst, pisałeś coś podobnego jak prawica spuszczała się nad Ukrainką co pracuje w kancelarii? Pamiętasz co TV Republika odwalała? A pamiętasz ja ci co dzisiaj są tak oświeceni wykopywali wszystko co TV Republika wypuściła w tym czasie?

Masz rację, że większość nie dostrzega istoty problemu. Większość nie dostrzega też ze ten problem dotyczy wszystkich.
Niech to będzie lekcja dla wszystkich aby nie ufać temu co przeczytają w internecie
  • Odpowiedz
się stanie, gdyby ruscy zmontowali film, w którym Duda molestuje małe kotki w piwnicy i podesłali onetowi czy innym tvnom, też by puścili, no bo w końcu go nie lubią to na pewno jest prawda?


@Movet: przeciez żadne media nie informowały o tym fejku stanowskiego. Osoby prywatne, które są dziennikarzami z zawodu podali info dalej na X. To nie są te same rzeczy. Media mają standardy, nie kierują się emocjami,
  • Odpowiedz
. Media mają standardy, nie kierują się emocjami, zobacz sobie chociażby behind the scenes z 10 kwietnia 2010 na tvn24, jak długo zwlekali z informacją by potwierdzić to co się dzieje.


@paul772: No nie wiem, nie sądzę by media nie kierowały się emocjami. Ten sam TVN24, który tak wychwalasz wyemitował fejkowy materiał o imigrancie, który płynął Bugiem 6 dni. Tak samo jak materiał o polskich nazistach, którzy zrobili za domem
djtartini1 - >. Media mają standardy, nie kierują się emocjami, zobacz sobie chociażb...

źródło: image-72

Pobierz
  • Odpowiedz
@Movet chłopie, kto w tych czasach prócz mainstreamowych mediów sprawdza pod każdym kątem jakieś nagrania? Dostajesz jakiś materiał i sprawdzasz każde słowo w nim zawarte czy przypadkiem ktoś nie nagrał specjalnie na siebie fejka? Który nie jest oczywisty bo gdyby nie to, że jedno zdarzenie z tego filmiku wydarzyło się w innym czasie (i to jeszcze takie o którym większość nie słyszała w ogóle) to by nikt nie mógł stwierdzić fejka
  • Odpowiedz
@ipkis123: Szach i mat. Kilka dni minęło odkąd Republika #!$%@?ła asystentką i jej lewymi zdjęciami, wykopki jak to bywa łyknęły i też tym #!$%@?ły (i to nawet gdy już było wiadomo że to lipa, a teraz zgrywają wielce oświeconych co to od razu wiedzieli że to fake i Stanowski jest niewinny XD).
Tego nazwać szpagatem nawet się nie da XD
  • Odpowiedz
@Movet: Dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Tym bardziej irytują mnie wszystkie komentarze typu "mogliśmy się pomylić", "o co się czepiacie", "to Stanowski jest temu winny".

Stonoga jest kłamcą, oszustem i kombinatorem który już wielokrotnie próbował wybić się na zmyślonych sensacjach. Ja bym od niego biletu na tramwaj nie wziął, a tutaj pół internetu bez zastanowienia uwierzyło w ujawnienie ustawki politycznej jednego z najbardziej popularnych kanałów YT w Polsce.
  • Odpowiedz
A co się stanie, gdyby ruscy zmontowali film, w którym Duda molestuje małe kotki w piwnicy i podesłali onetowi czy innym tvnom, też by puścili,


@Movet: a o stanoskim coś w ogóle puścili? Byłem wtedy na onetach i nic nie widziałem. Gdyby nie wykop to w życiu bym o tej genialnej prowokacji nie słyszał
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że większość osób nie czai o co chodzi


@Movet: ale przecież to ty nie czaisz o co chodzi i gadasz jakieś bzdury. Walisz konia, bo stanowski wysłał fejka upośledzonemu umysłowo stonodze i porównujesz to do tvnu. Nie, gdyby ktoś wysłał filmik jak Duda fwałci kotka to żadna redakcja w Polsce (oprócz republiki) nie zrobiłaby z tym nic, tak samo jak nie zrobiła nic teraz, gdy stanowski puścił tego
  • Odpowiedz
@przeciwko78:

a przede wszystkim obniżył poziom, serio mamy stracić zaufanie do każdego postu, twita, filmu?


No tak, wiadomo. To Stanowski jest winny tego, że popularni dziennikarze i publicyści są gówno warci i nie weryfikują filmów wrzucanych przez znanego oszusta i mitomana. Wiadomo.

Btw, Ty serio wierzysz w każdą informację jaka pojawi się w mediach? LOL.
  • Odpowiedz