Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: mówiłem o ułatwionym dostępie do leczenia wrodzonych wad, w tym terapii genowych. Umożliwienie posiadania dzieci osobom tego chcącym, gdzie np. kobieta ze względu na wiek może mieć problemy z ciążą itd. itd.
No ale w twoim wypranym łbie wszystko jest jakąś chorą rozgrywką polityczną, my vs. oni.
@fukinloner: I to jeszcze jak. Ja odkładam decyzję o rodzinie, bo przeraża mnie ciąża i chętnie bym sobie z takiej sztucznej macicy skorzystała.

Poza tym, odpowiedzią na twoje pytanie są usługi surogatek w niektórych krajach.
mówiłem o ułatwionym dostępie do leczenia wrodzonych wad, w tym terapii genowych. Umożliwienie posiadania dzieci osobom tego chcącym, gdzie np. kobieta ze względu na wiek może mieć problemy z ciążą itd. itd.


@fukinloner: No to właśnie dalej dupa, bo konserwy miałyby dalej z tym problem xddd wiecznie mają z czymś problem a zwłaszcza z technologią xD
@NaczelnyWoody: no, tak jak lewaki z ar15 w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdyby ten wynalazek miał posłużyć komuś do chodowania sobie niewolników bez żadnych praw, jak w jakieś antyutopii, to oczywiście byłbym przeciw. Jeśli miałby dać szanse na zdrowsze dzieci to jestem za.
@NaczelnyWoody:

bezpiecznie

to słowo klucz. Chęć zabijania niewinnych ludzi nie jest moim zdaniem bezpiecznym sposobem obchodzenia się z bronią.
Jeśli chodzi o terrorystów, to najlepiej by ich wystrzelać lub ograniczać ich ilość/możliwości innymi sposobami.
@fukinloner: Tak btw broń na chacie nie sprawia jeszcze żadnego poczucia bezpieczeństwa, bo to by wymagało całkowitej rewolucji w prawie, bo teraz mając chociażby czarnoprochowca jak napadnie cię jakiś śmieć to postrzel go a trafisz go np w tętnice i śmieć się wykrwawi i zdechnie i idziesz do pierdla ¯\(ツ)_/¯
Przed potencjalnym terrorystą też się nie uchronisz bo terroryści działają planowo i nawet nie zdążysz wyciągnąć broni i zginiesz bo
@fukinloner: w kwestii broni bym zostawił restrykcje takie jakie są, tylko prawo w przypadku użycia broni w samoobronie bym złagodził, żeby nie było sytuacji że zapiehdolisz jakiegoś gnoja w samoobronie i idziesz siedzieć bo "przekroczyłeś obronę konieczną"
Jeśli chodzi o terrorystów, to najlepiej by ich wystrzelać


@fukinloner: To właśnie robią np francuskie służby ¯\(ツ)_/¯ większość zamachów kończy się tym że francuzi rozstrzeliwują tych podludzi na miejscu i to wystarczy ¯\(ツ)_/¯
Ciekawe czy chociaż jeden terrorysta islamski który zaatakował na terytorium Francji uszedł z życiem po spotkaniu ze służbami francuskimi xD