Wpis z mikrobloga

@saakaszi: fanem Godek nie jestem ale niby co z tego co tutaj napisała się nie zgadza? Bo dla mnie nic, z opisu sytuacji wnioskuję błąd lekarski który doprowadził do tragedii. Szkoda tej kobiety i szkoda że lewaki teraz będą robiły politykę na jej grobie
@ElonUfamTobie: co Ty gadasz? Po wejsciu wyroku TK w zycie Ziobro nasyla na szpitale kontrole, w ktorych dokonano aborcji (patrz chociazby kontrole w Bialostockim szpitalu w marcu). Lekarze czekali az plod obumrze. Wczesniej nie bylo podstaw do tego, aby zabieg wykonac (i tu wchodzi wyrok TK caly na bialo), poniewaz nie zagrazalo to zyciu kobiety. Po obumarciu dostala ona sepsy ale wtedy bylo juz za pozno. Takie sytuacje przed wyrokiem TK
@saakaszi: Zgadzam się w stu procentach. Dałbym plusa, ale autor wpisu dodał do niego swój głupi komentarz.

A tak w ogóle to piękna kobieta...
i mądra, i dobra, i pracowita, i odważna.
Czy mówiłem już, że jest piękna?
@saakaszi: Co do ostatniego akapitu Kai - na wykopie ktoś z rozpędu nawet nazwał ten (wg nich) marny płód dzieckiem, bo akurat pasowało do wzbudzania emocji. xD
Dwójmyślenie lewej strony jak się patrzy. W zależności gdy jest to w interesie, jest albo nie jest dzieckiem. xDD
@HrabiaTruposz: czy chcesz powiedziec, ze nie brak opinii iz Kaja Godek, podobnie jak Ordo Iruis czy Komfederacja finansowana i prowadzona jest niczym agentka przez ludzi z Kremla?