Wpis z mikrobloga

Odkąd luźna kofederacja do europarlamentu stała się jednolitą partią było oczywiste na co grają. Patrz kogo wystawili jako lidera - narodowego socjalistę, zwolennika zakazu pracy w niedzielę, oraz rozdawania 13 emerytury.


@void1984: Akurat pamiętam to "wystawienie" i gdyby nie "genialny" gambit krulewski wygrałby Dziambor.

Narodowcy moim zdaniem są wygrani z innego powodu - nie ufam intencjom Bosaka. Patrząc po wyciekach jego zakulisowych rozmów sprzed lat uważam, że cynicznie traktuje Konfederację
  • Odpowiedz
@poe_freak: Są komentarze że "z krula się wyrasta", trochę w tym prawdy jest. Im starsi jesteśmy, tym bardziej różnorakie doświadczenia gromadzimy. I siłą rzeczy po iluś latach "różnimy się od Krula". W końcu to jest niemożliwe, aby mieć po kilku/kilkunastu latach cały czas takie samo zdanie jak Korwin.
Moim zdaniem to jest tak, że na początku młody człowiek "chłonie" Korwina. I jego bardziej szczegółowe poglądy na sprawy pierwszo, drugo czy
  • Odpowiedz
Hołownia jeszcze nie nabroił, ale może się okazać kolejnym Kukizem


@LollyPoop: Wystarczy posłuchać Hołowni, wypowiadającego się na jakikolwiek temat, który wymaga posiadania twardych danych i wiedzy merytorycznej, by rozumieć, że nie istnieje tu żadna analogia do Kukiza. Kukiz nigdy nie przedstawiał sobą żadnego potencjału (przede wszystkim intelektualnego), pisałem o tym wielokrotnie na Wykopie jak tylko się pojawił jako rzekoma alternatywa w wyborach prezydenckich.
  • Odpowiedz
@poe_freak: #!$%@?, dosłownie 30 sekund temu napisałam mojej siostrze wiadomość o tym samym przekazie. Mam autentycznie wyrzuty sumienia że kiedykolwiek utożsamiałam się z tymi burakami, a świadomość że oddałam na tego frajera głos wyborczy już w ogóle mnie przytłacza.
  • Odpowiedz
@poe_freak: Na Twoją obronę ziomeczku dodam że kiedyś Korwin mniej głupot #!$%@?ł. Znaczy #!$%@?ł, ale raczej o gospodarce, polityce, czasem coś o dzieciach z downem czy o kobietach cos głupiego powiedział. Dopiero ostatnimi laty odpalił się na poziomie turbo szura.
  • Odpowiedz