Wpis z mikrobloga

pysznienie się z podpisania tego wniosku przez posłów Konfederacji było głupstwem


@L3stko: pysznienie się było głupstwem... pysznienie... jak w South Park, odcinek o molestowaniu przez księży. Problmem nie jest to, że się molestuje, ale to że nas złapali i trzeba robić tak, by odkrywaniu prawdy zapobiegać!

Tymczasem w innym miejscu promujesz "ciekawą" tezę, że za śmierć tej kobiety odpowiadają feministki.

Brawo. Nosisz bujny zarost ala "drwal", czy po prostu goląc
  • Odpowiedz
Tymczasem w innym miejscu promujesz "ciekawą" tezę, że za śmierć tej kobiety odpowiadają feministki.


@poe_freak: ja promuję? Coś Ci się pomyliło.

A wracając do sedna, uważam że Konfederaci zrobili źle, że przyłączyli się do tego wniosku. A najgorsze co mogli zrobić, to cieszyć się z niego tak, jak to robili.
  • Odpowiedz
@L3stko Konpederaci zaprosili do Konpederacji (ha tfu) Kaję Godek i jej środowisko, jej samej dając miejsce na liście, nie próbujmy nawet zapomnieć. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Konpederacja to "wolnościowy" zamordyzm i śmierć.
  • Odpowiedz
@poe_freak: pysznienie się z podpisania tego wniosku przez posłów Konfederacji było głupstwem i bardzo wielu wyborców tej partii ci to powie.


@L3stko: ale już podpisywanie wniosku, było git XD Ja #!$%@? musisz być trollem bo nie mozna być tak obrzydliwym

Każda ciąża z uszkodzeniem płodu może zakończyć się sepsą, a jeśli dojdzie do sepsy, to jest już za późno na ratowanie.

Nie wiem jak można nie mieć wyrzzutów sumienia popierając
  • Odpowiedz
@L3stko: nie do końca rozumiem Twoją skalę wartościowania. Najgorsze co mogli zrobić, to przyłączyć się do tego wniosku, a cieszenie się z tego to pierdoła w porównaniu do złożenia podpisu pod nim.
  • Odpowiedz
uważam że Konfederaci zrobili źle, że przyłączyli się do tego wniosku. A najgorsze co mogli zrobić, to cieszyć się z niego tak, jak to robili.


@L3stko: przecież rok temu pisałeś coś o 180 stopni innego XD Potrzebowałeś trupa, żeby przetrzeźwieć? XD Masz 10 lat, że nie jesteś w stanie przewidzieć konsekwencji tego co zrobiła konfa?
  • Odpowiedz
ale już podpisywanie wniosku, było git XD


@martwykotek: naucz się czytać, przecież napisałem wyżej że nie powinni byli tego robić.

Każda ciąża z uszkodzeniem płodu może zakończyć się sepsą, a jeśli dojdzie do sepsy, to jest już za późno na ratowanie.


Co? XD Sepsę można z powodzeniem leczyć.
  • Odpowiedz
nie do końca rozumiem Twoją skalę wartościowania. Najgorsze co mogli zrobić, to przyłączyć się do tego wniosku, a cieszenie się z tego to pierdoła w porównaniu do złożenia podpisu pod nim.


@pika_dmj: zrobili źle z mojego punktu widzenia, bo ja nie popieram zakazu aborcji. No ok, podpisali bo takie mają przekonania, o czym jako wyborca wiedziałem. Irytowało mnie natomiast te publiczne celebrowanie tematu.
  • Odpowiedz
Jak pomyślę, że za gówniarza samemu wspierało się "krula" i spamowało nim wśród znajomych (bo wiecie - "gospodarka najważniejsza"), to mi zwyczajnie wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@poe_freak: W życiu ważny jest rozwój osobisty, którego składową jest wyrastanie z głupot poprzez nabywanie wiedzy i nowych doświadczeń. Niestety, dostęp do Internetu (kreowane przez algorytmy AI bańki poglądowe) efektywnie zahamował proces zdobywania wiedzy, zwłaszcza wsród mało i średnio inteligentnych
  • Odpowiedz
@poe_freak: #!$%@? jak to jest, że człowiekowi się wydaje, że ma partię którą może poprzeć w 100% po czym #!$%@? jak przyjdzie co do czego, to zamiast zamknąć mordę i zająć się tym za co dostają głosy - czyli gospodarką to #!$%@?ą takie gówno jak wyżej + szurskie teorie. No ja #!$%@?. I #!$%@? chcesz dobrze, bo poza nimi jest tylko gorzej, ale weź się przyznaj, że głosujesz, to cie będą
  • Odpowiedz
@poe_freak: Przeciez ten przypadek nie dotyczyl zmiany ustawy antyaborcyjnej, po co siac dezinformacje i budowac propagande na emocjach. Dlaczego nikt nie pyta sie dlaczego lekarze nie ratowali zycia matki skoro bylo zagrozenie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tymczasem w innym miejscu promujesz "ciekawą" tezę, że za śmierć tej kobiety odpowiadają feministki.


@poe_freak: ja promuję? Coś Ci się pomyliło.


A wracając do sedna, uważam że Konfederaci zrobili źle, że przyłączyli się do tego wniosku. A najgorsze co mogli zrobić, to cieszyć się z niego tak, jak to robili.

@L3stko: miałem Cię za totalnego fanatyka, ale nawet mi trochę zaimponowałeś teraz
  • Odpowiedz