Wpis z mikrobloga

@marian9131: Nie ratowali bo musieli na to zagrożenie czekać, tu sepsę w związku z obumarciem płodu. Inna sprawa, ze etycznie powinni działać zgodnie z przysięga Hipokratesa, a nie ideologią katolicką, nawet jeśli rodzimi talibowie wprowadzili ja do porządku prawnego.
  • Odpowiedz
@Moonastro: nooo chyba #!$%@? w 0.01% sytuacji xD Przeciez lekarze wiedzieli ze płód nie ma szans na przeżycie. w legalnej aborcji już by grzali skrobaczkę, a teraz musieli czekać do momentu pewnego zagrożenia życia matki (w kontekscie obrony w sądzie i odpowiedzialności).

Więc skończ #!$%@?ć xD
  • Odpowiedz
bo poza nimi jest tylko gorzej,


Uważam za jeden z największych sukcesów Konfederacji, że dali radę wmówić swojemu kucowatemu elektoratowi, że "poza nimi jest tylko gorzej".

ale weź się przyznaj, że głosujesz, to cie będą mieć za szura, antyszczepa


@audrzej: Jak głosowałeś w ost. wyborach na Konfę to statystycznie jesteś szurem i antyszczepem, ponieważ ich poglądy i afiliacje (Socha, Godek, etc.) były doskonale znane. Czyli albo Ci one zwyczajnie nie
  • Odpowiedz
ale OPka nie pisała, że zagłosowała na nich w ostatnich wyborach, ja to raczej rozumiem tak, że ileś lat temu popierała Korwina


@Kaczkoman: Gdyby korwin nie miał poparcia to nie kandydowałby. Macie krew na rękach
  • Odpowiedz
@poe_freak: jak widzę jakie kłamstwa są plusowane na wykopie, to sam się radykalizuje. Trybunał nie zakazał aborcji ratującej życie matki, tylko aborcji gdy dzieciak chory, co tutaj nie miało miejsca. Baba umarła przez błąd lekarski, ale poszedł przekaz że umarła bo wyrok trybunału.
  • Odpowiedz
@poe_freak: Bez przesady.
1. Ktoś popierający małe państwo i wolny rynek w Polsce nie ma/nie miał dużego wyboru pośród istniejących partii. Gdyby istniała alternatywa o Korwinie nikt już by nie pamiętał, wystarczy przypomnieć jakie PO dostała poparcie na liberalnych kłamstewkach.
2. Skąd mogłeś wiedzieć, że skrajny konserwatyzm społeczny okaże się jednak ważniejszy niż niskie podatki? Jak widać to korwinowcy przesiąkają gwoździem wbitym w mózg narodowców, chociaż miało być odwrotnie. (
  • Odpowiedz
@texas-holdem: Na odwrut. I program i partie znam doskonale. Problemem jest to, że po prostu na kwestie pozagospodarcze miałem i mam #!$%@? nadal bo większym problemem dla mnie było i jest to, że musimy #!$%@?ć na #!$%@?ą patologię niż to, że w razie konieczności za aborcją muszę jechać 100km na Słowację czy Czechy.
Po prostu #!$%@? mnie to, że zamiast działać w obszarze, który jest ich atutem, robią z akcji
  • Odpowiedz
nadal bo większym problemem dla mnie było i jest to, że musimy #!$%@?ć na #!$%@?ą patologię niż to, że w razie konieczności za aborcją muszę jechać 100km na Słowację czy Czechy.


@audrzej: A jak myślisz, dlaczego zmarła na skutek powikłań nie pojechała po prostu na Słowację?

Po prostu #!$%@? mnie to, że zamiast działać w obszarze, który jest ich atutem


Czyli wciąż planujesz głosować na Konfederację, bo "gospodarka jest ich
  • Odpowiedz
@poe_freak: W kwestii formalnej: Jak byłeś Korwinistą parę lat temu, to były czasy, gdy Korwin nie był przeciw aborcji. On wtedy uważał, że aborcja jest całkiem OK jeśli decyduje o niej Ojciec, za to Matka nie powinna mieć żadnych praw w zakresie decyzji xD.

  • Odpowiedz
@poe_freak: o jejciu juleczki się boją że nie będą się mogły skrobać po przygodach z mokebiakami ;__; straszne piekło kobiet. juleczki będa miały teraz suche tzipy ze strachu bo z ich rapszli może wyskoczyć mały murzynek xD ale zasłaniają sie mitycznymi wadami płodu na które mają jakieś 0,00001% szansy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@poe_freak: Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki koszmar przeżyła 30sto latka zamordowana w ten sposób przez godkową, pisowców, bosaków i cała rzeszę katotalibów głosujących na nich. A teraz jaki koszmar przeżywa rodzina tej dziewczyny.
  • Odpowiedz
@poe_freak: mam to samo, zbierałem zresztą podpisy pod listą Korwina wśród znajomych i teraz mi meeega wstyd. Przeraża mnie też, że wciąż mają te ponad 7% poparcia, na wykopie jest też sporo tej szurii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@texas-holdem: A jak myślisz, dlaczego zmarła na skutek powikłań nie pojechała po prostu na Słowację?

Nie wiem, nie było mnie tam, nie siedzę w jej głowie.

Czyli wciąż planujesz głosować na Konfederację, bo "gospodarka jest ich atutem"?

Raczej tak, bo z opcji pozostałych jest tylko gorzej. Brakuje mi libertarian.
  • Odpowiedz