Wpis z mikrobloga

Logika keynesowskich ekonomistów w 3 krokach:

https://twitter.com/APompliano/status/1455702133278494722?s=20

1. Wydrukuj tone pieniedzy którymi sfinansujesz rzadowy deficyt,
bo przecież zwiekszanie bilansu banku centralnego nie powoduje inflacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Inflacja wypie*dala w powietrze
3. "hurr durr pieprzeni prywaciarze, podnosimy zasiłki to oni ceny podnosza, price gauging, trzeba zastosować kontrole cen na żywność"

#usa #antysocjalizm #ekonomia #gospodarka #inflacja #finanse #bekazlewactwa
  • 13
@r4do5: Konserwatywna? Na przykład u nas.

Jeśli chcecie pisać o wolno rynkowcach to piszcie o wolnorynkowcach to nie używajcie określenia które opisuje i poglady gospodarcze i światopoglądowe.

Ja na przykład czuję się lewakiem światopoglądowym, jednocześnie popieram wolny rynek a nie socjalizm.
@scriptkitty: Ja też nie jestem za jakimś ustawowym batożeniem gejów pod pręgierzem ale jeśli facet ubiera się w sukienkę w kolorach tęczy to niech ma świadomość, że jest to zaproszenie do gier terenowych i uczestnicy gier terenowych nie powinni być karani zbyt surowo. Takie jest moje zdanie.
jeśli facet ubiera się w sukienkę w kolorach tęczy to niech ma świadomość, że jest to zaproszenie do gier terenowych i uczestnicy gier terenowych nie powinni być karani zbyt surowo.


@r4do5: No spoko, a jeśli to czarna sukienka i ten facet jest księdzem? Bądźmy konsekwentni

@scriptkitty: Jak ksiądz molestuje dzieci i państwowe służby są nieskuteczne w ukaraniu go to też powinien odbyć się jakieś gry terenowe z jego i osób chętnych udziałem. Zabawa w berka, takie sprawy.