Wpis z mikrobloga

Wracam sobie dzisiaj z #wroclaw najdłuższym parkingiem w Polsce #pdk i oczywiście jest korek, auta przede mną rozpędzają się i hamują, stoją i znów ruszają. Więc ja jadę z odstępem od nich l, ciągle te 10km/h, żeby nie hamować ani bezsensownie przyspieszać i widzę w lusterku jak gościu drze morde i macha na mnie rękoma, po czym wyprzedza mnie prawym pasem, zjeżdża na lewy i staje w korku, bo jak to tak może być odstęp od innych, trzeba trzymać się dupy xD

#logikaniebieskichpaskow #polskiedrogi
Pobierz
źródło: comment_1635958366eB40pr7Lydbq7Ystitz17V.jpg
  • 57
widzisz Januszu, nie rozumiesz, że w korku lepiej zachować mniejsze odstępy, bo sztucznie wydłużasz korek, co może mieć również swoje konsekwencje. Ja dla odmiany takich Januszy jak ty wyprzedzam i widzę we wstecznym jaki czerwony na mordzie się robi, mało żyłka nie pęknie.


@prnppp: Nie rozumiesz baranie, jak tworzą się korki. Nie rozumiesz, że takie ciągłe stawanie i ruszania wzmacnia korek, a równa jazda, nawet gdy jest wolna, niweluje skutki korka.
Pobierz
źródło: comment_1635970129CuWsOPeHhn07TjjrWse9ej.gif
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wilku88: tylko to działa w momencie gdy jedna osoba np. Przyhamuje a nie gdy nitka się kończy na przykład na światłach. Ja też nie lubię zostawiać dużych odstępów, bo może komuś z tyłu przez to zabraknie miejsca i się zatrzyma w połowie skrzyżowania na jakiś czas, a tak to normalnie by się zmieścił między dwoma skrzyżowaniami
tylko to działa w momencie gdy jedna osoba np. Przyhamuje a nie gdy nitka się kończy na przykład na światłach. Ja też nie lubię zostawiać dużych odstępów, bo może komuś z tyłu przez to zabraknie miejsca i się zatrzyma w połowie skrzyżowania na jakiś czas, a tak to normalnie by się zmieścił między dwoma skrzyżowaniami


@EugeniuszGeniusz: Jak nie masz z przodu miejsca za skrzyżowaniem to nie wjeżdżasz. #!$%@? jak Polacy nie
@prnppp "widzisz Januszu, nie rozumiesz, że w korku lepiej zachować mniejsze odstępy, bo sztucznie wydłużasz korek, co może mieć również swoje konsekwencje. Ja dla odmiany takich Januszy jak ty wyprzedzam i widzę we wstecznym jaki czerwony na mordzie się robi, mało żyłka nie pęknie."

Jest i on, king od the road. Typie takim czymś #!$%@? nadrobisz a tylko paliwa więcej spalisz i atmosfere psujesz na drodze bo się cisnieniujesz.
widzisz Januszu, nie rozumiesz, że w korku lepiej zachować mniejsze odstępy, bo sztucznie wydłużasz korek, co może mieć również swoje konsekwencje. Ja dla odmiany takich Januszy jak ty wyprzedzam i widzę we wstecznym jaki czerwony na mordzie się robi, mało żyłka nie pęknie.


@prnppp: mam wrażenie, że 30% kierowców na a4 myśli w ten sposób. Szkoda tylko, że pozostałe 70% musi potem ponosić konsekwencje tej głupoty i marnować swoje życie w