Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 332
Różnica między lewicą i prawicą na wykopie:
Lewica cytuje i wrzuca głównie posty z tweetera szefów i polityków partii.
Prawica wrzuca głównie posty jakichś randomowych 14 latek z tweetera.
Sam nie należę do żadnego obozu, raczej jestem centrystą ale zawsze mnie to #!$%@?. O czym mają świadczyć te idiotyczne posty tych dziewczynek? Czy one mają coś wspólnego z władzami tych partii? Nie kumam
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
ejkejej - Różnica między lewicą i prawicą na wykopie:
Lewica cytuje i wrzuca głównie ...

źródło: comment_1635861121C4sodLgYFYnOC26K5uhRTm.jpg

Pobierz
  • 33
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@ejkejej: Dlatego ja prawaków od jakiegoś czasu nie postrzegam jako ludzi zdowych na umyśle, przecież trzeba mieć naprawdę coś z głową by nie widzieć że coś tutaj nie tak. Dla nich wpis polityka ma taką samą rangę co anon-Julka lat 12 z 3 obserwującymi.

Przecież jakbyśmy wyciągali wpisy z Twittera jakichś prawackich spierdonów to by Białkowi miejsca w serwerowni brakło. XD
@xiv7: @ejkejej: Problem w tym że lewactwo właśnie nie istnieje poza nastoletnimi umysłami julek z twittera czy wykopków jak wy. Jak stawić jakiegoś twitta czy wpis dzbana od was to zara zaczynają się fikołki że to nie były prawdziwe neuropki(vide xandra, jaś kapela), a w ogóle neur0pa to nie lewactwo, nie prawactwo i #!$%@? wie co to jest. A jak już całkowicie przegiecie pałe to usuwacie posty i nawet konta,
Lewica cytuje i wrzuca głównie posty z tweetera szefów i polityków partii.


@ejkejej: Częściowo wyśmiewane jest lewactwo, a nie partie lewicowe - to prawda. Z drugiej strony wyśmiewane są partie prawicowe i walki narodowców. Na lewicy nie bardzo jest kogo wyśmiewać, bo nie ma tam liderów. O ile Korwin, Mentzen, Bosak, nawet Braun kreują się na liderów i mężów stanu, tak na lewicy poza Zandbergiem, może Biedroń jeszcze dociera do ludzi.
Lewica cytuje i wrzuca głównie posty z tweetera szefów i polityków partii.

Prawica wrzuca głównie posty jakichś randomowych 14 latek z tweetera.


@ejkejej: A co ma wrzucać? Jeśli weźmiemy takiego Korwina to lista jego turbo idiotycznych, śmiecznych kompromitujących wypowiedzi nie ma końca.
U Zandbera? Jakoś nie widać. Różnica między takim Zandbergiem a Korwinem jest kolosalna. Wolą wyciągać jakiegoś Jasia Kapelę, którego z resztą do występu u Stanowskiego większość lewicy nawet nie
@ejkejej: kolejna manipulacja xD zapomnieliscie o spurek, jachirze, shocering wielgus, marcie lampart i wielu innych?xD

+ u was to wyglada taka znajdziecie jakies gowno ktora nie ma z polityka nic wspolnego i davie tak konfederacja ze to niby ma z nimi cos wspolnego tak jak wczoraj innografiki ruchu narodowego z opisami jak by to konfederacja wrzucila albo takie cos. #tvpis moze sie uczyc propagandy od #neuropa
JohnRamboo - @ejkejej: kolejna manipulacja xD zapomnieliscie o spurek, jachirze, shoc...

źródło: comment_1635879246BXqVrPLUNX2Uqg1YIFPhfI.jpg

Pobierz
kolejna manipulacja xD zapomnieliscie o spurek, jachirze, shocering wielgus, marcie lampart i wielu innych?


@JohnRamboo: Je trzy to chętnie wszystkie ja zmasakruję. Jak myślisz, jestem lewakiem czy prawakiem? Jak byś mnie nazwał, jak byś mnie sklasyfikował?
Różnica między lewakami a prawakami jest taka: Ja pozwalam prawakowi wybrać sobie reprezentanta, czy program i go będę krytykował. Będę krytykował również JEGO poglądy, takie jak on sam je opisze.

Prawak nie potrafi krytykować moich poglądów. Nie potrafi krytykować ludzi których ja na lewicy cenię. Ani nie potrafi krytykować osoby na którą zagłosowałem.
Dlatego wyskakuje ze Stalinem, Spurek, Kapelą czy Spinelli.

Prawak zachwyca się Mentzenem. Ok będę krytykował Mentzena.
Ja: zachwycam się