Wpis z mikrobloga

Takie obrzydliwe a jednocześnie nie przemyślenie.
Odkąd zacząłem nie tylko podcierać ale i myć tyłek po dwójeczce nie rozumiem jak mogłem tego wcześniej nie robić i chodzić z brudnym tyłkiem. To żeby myć tyłek po toalecie powinno być nauczane już w podstawówce, dlaczego nikt o tym nie uczy?!
  • 22
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Ale nie rozumiem. Srasz i idziesz pod prysznic? Wkładasz dupe do brodzika/umywalki? Ja mam normalny sposób na zawsze czysty tyłek który nie wymaga pchania się za każdym razem z dupą pod prysznic, to się nazywa chusteczki nawilżające/wilgotne. Nie dość, że wykonujesz te same ruchy co podczas podcierania praktycznie to masz czysty tyłek i pozostawiają ładny zapach. Nie farbują ubrań. Ale to #!$%@? niewygodne musi być rozbierać się i pchać z
  • Odpowiedz
@Uuroboros: czyścioszek #!$%@?, a później po tym jak dotykałeś ekranu swojego telefonu lub tysiąca innych rzeczy wpierdzielasz rękami pizze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Normalnie siadacie na rancie wanny i walicie kloca do środka, po fakcie myjecie, najlepiej walić jak najbliżej odpływu, największa wygoda bo nie musicie iśc na klopa, echh amatorka
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Dlatego w domu mam takie magiczne coś jak deska myjąca. Zakłada się zamiast normalnej deski, podłącza zimną wodę i elegancko można się umyć bez wstawania i dotykania. Odkąd to mam w domu, nie wyobrażam sobie jak mogłem bez tego żyć. I to wcale nie jest drogie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: ja mam prysznic zaraz koło kibla więc odkręcam wodę, wstaję z kibla i wsadzam dupę pod prysznic. Odkryłem to kiedyś jak mi papieru zabrakło i tak już zostało. Bez porównania z podcieraniem. Wiesz że tych chusteczek nawilżanych nie wyrzuca się do kibla bo się nie rozpuszczają w wodzie tylko do śmieci?
  • Odpowiedz
@biskup2k: No można, ale jak dla mnie wygoda deski bije wszystko inne na głowę. Siedzę sobie, żadnych koniecznych ruchów, zmian pozycji, jeden przycisk i umyje ciepłą wodą, a potem jeszcze wysuszy. Plus deska jest podgrzewana, co też jest mega przyjemne.
  • Odpowiedz