Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: czasami takie śmieszne, "edukacyjne" posty widzę na FB. Wiesz kto najczęściej je udostępnia? Grube, ulane laski XD zastanawia mnie czemu takich rzeczy nie udostępni laska z figurą 10/10 tylko ulaniec. To jest takie szukanie powodu, byle #!$%@? z domu nie ruszyć i móc dalej żreć co popadnie. Taka droga jest łatwiejsza, a jeszcze teraz dochodzi te całe bodypositive
czasami takie śmieszne, "edukacyjne" posty widzę na FB. Wiesz kto najczęściej je udostępnia? Grube, ulane laski XD


@Mokin12: o bodypozytywności mówi się wyłącznie w kontekście kobiet. Nie dość, że każda ma spermiarzy to jeszcze muszą się dowartościowywać XD Gruby koleś ma o wiele gorzej i się nie żali.

Najlepsze, że nigdy obok incela nie stałem, a znajome czy koleżanki mnie szanowały, bo nigdy nie dałem sobą pomiatać w relacjach z nimi.
@LPGpowiedzto: nie ma nic gorszego niż zakompleksiona gruba baba. Te kompleksy są kompletnie nieuzasadnione, testowałem konto grubej baby i to bez cycków i mózgu i 600 spermiarzy w 2 tygodnie

Laska, która ma dodatkowe kilogramy ale trochę poćwiczy żeby ta masa się fajnie rozłożyła wygląda fajnie. Osobiście uwielbiam sowite, duże srajewo, ale szczupła też ok. I to i to lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz swiety_spokoj - @LPGpowiedzto: nie ma nic gorszego niż zakompleksiona gruba baba. Te ...
źródło: comment_1635880383xamKaLM1D7b0XFEFg8puUZ.jpg
@swiety_spokoj: fakty są takie, że wolę grubą lochę z dobrym sercem i poukładaną głową, niż pustaka z fajnym tyłkiem, który poza selfie nie potrafi nic zrobić ani pomyśleć - życie to ładnie weryfikuje. Co lepsze takie "lochy" rzadko kiedy zostają lochami, bo zaczynają dbać o siebie, pracować i działać - widzą w tym sens - w efekcie masz zadbaną i mądrą dziewczynę, a nie wysmarowanego pustaka, z którym nawet nie porozmawiasz
fakty są takie, że wolę grubą lochę z dobrym sercem i poukładaną głową


@Tino: Skoro jest gruba, to znaczy że nie ma poukładanej głowy, a jest durna i nie potrafi myśleć o niczym poza wpierdzielaniem.
Rozumiem że ktoś nie lubi rudzielców, ale otyłość nie bierze się z żadnego innego źródła niż nadwyżka energetyczna.