Wpis z mikrobloga

Przestańcie do mnie pisać, żebym wrzucał content na portal zwany Lurker. Nigdy w życiu nie chciałbym mieć nic wspólnego z bandą atawistycznych religijnych prymitywów, którzy twierdzą, że dynia godzi w kulturę chrześcijańska, a bicie konia to żydowski wynalazek do depopulacji katolików. Jesteście zakałą europejskiego modelu edukacji i nigdy nie podałbym wam ręki, a co dopiero robić coś dla was i otaczać się porażkami edukacyjnymi, które nie wiedzą i nie zdają sobie sprawy w jakiej rzeczywistości żyją. Wycieracie sobie mordę europejską kulturą, a nie macie nawet pojęcia o zmianach jakie dokonało Oświecenie i metoda naukowa.

#starszezwoje #myrmekochoria
  • 68
Co to wgule jest ten "lurker"?


@bezi232: Zbieranina plus minus kilkunastu najbardziej zjadliwych wypokowych trolli politycznych, fanatycznych wyznawców katolskiego prawactwa i paru zadeklarowanych nazioli, którzy na wypoku dostali bana, potem dostali bulu dupy - i stworzyli sobie sejf-spejs w postaci Lurkera, na którym naprzemiennie wałkują najdziksze prawacko-katolskie teorie spiskowe albo #!$%@?ą na lewacki wypok.

Tl;dr: internetowy śmietnik.
internetowy smietnik czyli cos jak wykop tylko w mniejszej wersji? xd


@Kardio_Error: wypok to szambo, ale przy użyciu czarnych list można się odseparować od zdecydowanej większości tutejszego quality contentu, koncentrując się wyłącznie na tym, co cię interesuje - czy to polityki, czy gier, czy sportu, gołych gerlsów czy #!$%@? wie co tam jeszcze może kogoś interesować.

Lurker jest tak malutki i tak niewielu mają tam aktywnych uczestników, że jeżeli zaczniesz
Przestańcie do mnie pisać, żebym wrzucał content na portal zwany Lurker


@myrmekochoria: nie żeby coś ale oceniając po nazwie to myślałem że to jakiś portal z zawartością dla lubiących walić konia. Dobrze wiedzieć że to portal innego rodzaju, nazwy potrafią być takie mylące.