Wpis z mikrobloga

-milordzie, robactwo żyje teraz jak my, mają po kilka samochodów, nowe iPhony
-to jeszcze nic, plebs codziennie się mięsem zajada
-mięsem?! musimy coś z tym zrobić, tylko co?
-dziura ozonowa chwyciła, może CO2?
-doskonale milordzie, doskonale

#takbylo #takaprawda #ekologia #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1635835614xD6ApWGF0y9DhgrH5Uu1XR.jpg
  • 32
@Tibor: na pewnym poziomie pieniądze nie mają znaczenia, myślisz, że dla Elona Muska ma znaczenie 300 miliardowy majątek? Później liczy się możliwość wywierania wpływu, czyli władza. Władza Muska polega na tym, że może prowadzić program kosmiczny i w ten sposób realizuje swoje ambicje, zostanie zapamiętany. Są też inne rodzaje władzy, np. sprawczość w zarządzaniu społeczeństwem. Czy najbogatsi będą mieli 200 miliardów, czy też 100 miliardów nie ma już znaczenia.
@Mrbimbek: Nie, zatrzymanie aktualnego ocieplenia kosztowałoby ogromne pieniądze i wymagałoby kompletnego przeorganizowania światowej gospodarki, więc raczej nic takiego się nie stanie

@1Bodgan: Nic takiego nie powiedziałem, śmieszą mnie szury, które nie mają pojęcia co się naprawdę dzieje z klimatem ale huehue papierowe słomki. Cały ruch lotniczy to mniej niż 2% światowych emisji co2
@Prezydent-Camacho: wręcz przeciwnie, to właśnie ochrona środowiska wymusza zmiany w gospodarkach które kosztują obywateli tyle że na całym świecie wzrasta ubóstwo. Odnawialne źródła energii nie są w stanie utrzymać aktualnego zapotrzebowania a ono rośnie z każdym dniem. Rzeczywistość jest niestety taka że w Polsce w wielu rodzinach bez pomocy socjalnej panował by głód, należy skupić się na gospodarce a nie bawić w ochronę środowiska w krajach które na to po prostu
@ItsFine: ty nawet chyba nie czytasz tego na co odpowiadasz, nigdzie nie negowałem zmian klimatu, napisałem o kosztach jakie poniosą gospodarki i o tym że mniejszych krajów na to po prostu nie stać. Nie zauważasz jak aktualnie dostajemy po dupach inflacją? Poczekaj jeszcze co będzie po podwyżkach cen energii i paliw.