Wpis z mikrobloga

#rower #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #cross #kolarstwo #sport
Chcę sobie kupić bukłak na wodę z rurką z której się ją pije podczas jazdy rowerem, coś co wygląda tak jak na zdjęciu, tylko nie mówię że koniecznie ten model. Generalnie teraz mam crossa, w następnym sezonie może kupię coś do #mtb Jako że często jeżdżę do pracy z swoim plecakiem, i chciałbym by tak pozostało, plus czasem bym chciał pojeździć bez żadnego plecaka, to myślę nad jakimś rozwiązaniem, by taki bukłak mieć jakoś przyczepiony do roweru, a nie trzymany w plecaku. Czy ktoś z was coś wie na ten temat, może coś polecić? Kolega mi powiedział że może da się jakoś dokupić sakwę montowaną na dolnej ramie i w nią wsadzić bukłak. Tylko to też pewnie by było lepiej zrobić w sklepie na żywo, niż kupować trochę w ciemno przez neta, bo jak się okazuje potem przy montażu to np coś tam zawadza o coś innego, trzeba kombinować, przekładać rzeczy (teraz na dolnej ramie mam zapięcie) itp. A i bidon mam, ale jest słabszym rozwiązaniem, zwłaszcza w MTB.
Pobierz temokkor - #rower #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #cross #kolarstwo #sport
...
źródło: comment_1635776062engyazleMTYlTpA1mAnhOY.jpg
  • 2