Wpis z mikrobloga

@kompek: też ci mogę wyciągnąć jakiś gównocytat z miłosiernych katolików albo podesłać sobie jakiś film z kochającym bliśniego Międlarem. Tylko że mi się nie chce.
@kubson93: Tylko że ja - w przeciwieństwie do Ciebie - nie twierdzę, że wszyscy wierzący z definicji są lepsi albo gorsi od innych. To TY stwierdziłeś, że dosłownie każda forma ateizmu jest lepsza od jakiejkolwiek wiary - więc albo przyznaj, że jesteś w błędzie, albo dalej brnij w obronę człowieka, który chciałby wymordować miliardy ludzi z całej planety.
@kompek: Trzeźwe spojrzenie jest zawsze lepsze od wiary w czary. Ale oczywiście chrześcijanie zawsze są prześladowani, wtedy gdy kościół dostaje miliardy złotych na znachorstwo też jest prześladowany i wtedy gdy broni pedofilów przed wymiarem sprawiedliwości też jest prześladowany. Chrześcijanie są prześladowani także wtedy gdy dzieciaki przebierają się za szkielety lub gdy dwóch typów chodzi za rękę po mieście. Nic nie mam do tego w co kto sobie wierzy, ale poziom #!$%@?
@kubson93: Po pierwsze - nie rzucaj mi tu hasełkami o pedofilach czy miliardach złoty. Nie o tym jest dyskusja, więc jedyne co osiągasz to obalanie chochoła, którego sam stworzyłeś.
Po drugie - nie rozmywaj się teraz wzniosłymi tekstami o "trzeźwym spojrzeniu" i innych wysrywach. Krótka piłka - napisałeś, że każda forma ateizmu jest lepsza od dowolnej religii. Więc pytam - czy w świetle screena, który wrzuciłem, podtrzymujesz swoją opinię, czy jednak
@kompek: Zesrałeś się bo obraziłem twojego dzidka na chmurce i #!$%@?łeś się do tego bo to twój jedyny argument. Każdy fanatyzm jest zły, nawoływanie do zabijania też. Mam nadzieję że jesteś szczęśliwy.
@kubson93: Tak, jestem szczęśliwy. A #!$%@?łem się dlatego, że może dotrze do tej przestrzeni między Twoimi uszami to, że fakt bycia ateistą nie czyni z Ciebie automatycznie jakiegoś nadczłowieka, który może gardzić wszystkimi wierzącymi i stawiać się ponad nimi z powodu swojego wybujałego ego.
A tego "dziadka na chmurce" możesz sobie obrażać ile chcesz - na pewno wszechmogącemu bytowi jest smutno, że jakiś losowy worek z mięsem pisze o nim jakieś
@Jan_Niezbendny: Kult rozpłodu, życia na pokaz ogólnie widać obłudę kościoła i ludzi będących jego częścią aka "nie ma miejsca dla bezpłodnych w kościele". Fałsz, obłuda i racjonalizacja.