Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie, po raz kolejny, ogrywać kampanię do The Lost and Damned i nie mogę wyjść z podziwu jak dobry jest to dodatek. Chyba moja ulubiona część GTA. Fabuła wciąga i jest dosyć przewrotna, szczególnie, że koniec końców najbardziej lojalnym dla anarchistycznego gangu motocyklistów okazuje się być kongresman Thomas Stubbs. Johnny to chyba najbardziej skomplikowana postać w tym uniwersum, a biorąc pod uwagę jego dalsze losy, najbardziej tragiczna. Polecam jeżeli ktoś nie grał, jedyne co mnie denerwuje, to za mało dodatkowych aktywności. Pewnie są wojny gangów i wyścigi, ale szkoda, że nie postarano się dodać kilku dodatkowych atrakcji albo chociaż trochę więcej przypadkowych misji.

#gry #grajzwykopem #gta #gtaiv #tlad
Pobierz
źródło: comment_16357550506ESBh73eSk45mMUDxmr4Jj.jpg
  • 5
@Desolator: TBoGT też lubię, jest tam o wiele więcej aktywności poza głównym wątkiem fabularnym i też pokusili się o większą liczbę nowych broni, ale jakoś klimat TLAD bardziej mi podpadł. Wolę chyba mniej spektakularne historie i wojny gangów. xD

@Metzger3: No w V trochę mnie wkurzyli tym co zrobili z Johnnym i najgorsze w tym wszystkim jest, że nie ma to nawet za dużo sensu biorąc pod uwagę zakończenie dodatku,