Wpis z mikrobloga

@OraclePL: @prezes_internetu: Pol roku, roku, kilka lat. Czekalem na swialtowod od Nexera, tez mieli termin przed covidem na 2020, teraz firmy maja 2021, 2022 czy nawet 2023, realnie zajmie pewnie jeszcze dluzej. Niby kable wkopane, dzwonili z T-mobile UPC ale nadal brak dostepnosci, w miedzyczasie lokalna firma sie podlaczyla.
u mnie w sumie rozkopali co tam trzeba było, reszta poszła napowietrzanie w sierpniu (i kopanie i rozwieszenie), powiesili skrzynki z numerami (gdzieś wyczytałam ze podpisane są niby gotowe do odbioru), a potem we wrześniu jak skończyli grzebanie zebrali zgody na podłączenie i do tej pory zero interakcji z ich strony, a z tego co się dowiedziałam od Fibee to następne uruchomienie w moim powiecie jest planowane dopiero w lutym : )
@prezes_internetu: Lokalna konkurencja ktora przez 10 lat nic nie robila w kwesti kabla czy radiowki szybszej niz 10mbs. Roznie bywa, znajomej Nexera cos dzialala od wakacji zeszlego roku, w styczniu-lutym 2021 chyba zamowila swiatlowod od Orange, moje okolice zaczeli troche pozniej bo na jesien 2020 i nadal cisza, oddali adresy w mojej miejscowosci ale na zupelnie innych ulicach.
@carlota7: Oni to maja w pompie, dla nich licza sie warunki przetargu