Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: ja widzę poglądy skrajnie lewicowe, wręcz faszystowskie a nie mające cokolwiek wspólnego z prawicą.

*8 miało być wcześniej a nie 8%

Jak wspomniałem raczej już nie ma ratunku, choć wspomnę o Tobie w modlitwie, aby przestał ci być obojętny (choć raczej jest ci wrogi) los dzieci.
  • Odpowiedz
*8 miało być wcześniej a nie 8%


@kamil-mg: No, ale ta główka to dziecko czy już nie? Kurczę, tyle pytań, może te twoje pustynne bajki to... bajki?

Jak wspomniałem raczej już nie ma ratunku, choć wspomnę o Tobie w modlitwie, aby przestał ci być obojętny (choć raczej jest ci wrogi) los dzieci.


@kamil-mg: Los dzieci jest dla mnie wazny, dlatego np. uważam że kler i zakonnice winni byc
  • Odpowiedz
@Filipterka25: czyli jesteś też przeciw ślubom rozwodników i adopcji par homoseksualnych, bo częściej niż wśród kleru występują przypadki pedofilii, gdzie sprawcami są ojczymowie. Czy następuje tu jakieś lewackie zwarcie w tym momencie?
  • Odpowiedz
czyli jesteś też przeciw ślubom rozwodników i adopcji par homoseksualnych, bo częściej niż wśród kleru występują przypadki pedofilii, gdzie sprawcami są ojczymowie.


@kamil-mg: No nie, ryzyko księdza-pedofila jest około ośmiu, dziewięciu razem większe niż w wypadku par homoseksualnych. W wypadku ojczymów to już ryzyko jest pomijalne.
  • Odpowiedz