Wpis z mikrobloga

przecież to tak oczywisty troll


@only: To niech sobie chociaż odpocznie przymusowo

naprawdę uzasadnione w wielu dobrych dowodach wątpliwości co do realności lotu na Księżyc.


@mobutu2 Istnieją na ten mit "dobre dowody"? Serio? Oświecisz mnie?
Dlaczego piszesz ze mam jakiekolwiek urojenia?


@por_fuera: Podałem ci trzy aspekty obserwacyjne, dzięki którym nie ruszając się z Ziemi można łatwo wykazać, że jest kulą. Zignorowałeś je w bardzo chamski sposób, więc nie jesteś normalny

I nigdy nie napisałem, że ziemia jest płaska.


@por_fuera: Gościu, mamy XXI wiek, a ty masz jeszcze jakiekolwiek obiekcje co do kształtu naszego świata, bo znalazłeś jakiś foliarski film na dnie internetu. Płaski wklęsły czy
Istnieją na ten mit "dobre dowody"? Serio? Oświecisz mnie?


@Rancor: Próbowałem rozpocząć rozmowę na ten temat na tych tematycznych tagach, ale społeczeństwo nie było gotowe, procent święcie wierzących w to latanie jest nawet wyższy na tagach związanych z kosmosem niż na tagach związanych z historią, robiłem ankietę tutaj na Wykopie, więc postanowiłem nie ryzykować, że zostanę wurzycony prosto na czarną listę przez użytkowników, ale może nadszedł czas, aby rozpocząć tę historię,
@mobutu2: Dla mnie głównym dowodem na autentyczność misji Apollo jest 400 kg idealnie wyselekcjonowanych skał księżycowych. Drugim jest fakt iż horyzont na zdjęciach z misji idealnie pokrywa się z trójwymiarowymi mapami radarowymi, które udało się uzyskać dopiero w XXI wieku. 50 lat temu nikt nie dysponował takimi danymi.

Brak natomiast przekonujących dowodów na to, że do tych lotów miałoby nie dojść. Jak do tej pory każde przesłanki można w prosty sposób