Wpis z mikrobloga

@Averte: Przyjemne w odbiorze ale też dosyć satysfakcjonujące intelektualnie były "Dzienniki gwiazdowe". Opowiadania pisane często z nutką humoru. Dalej "Niezwyciężony" to takie solidne scifi z ciekawym konceptem. "Powrót z gwiazd" też nie był trudny, Cyberiada ciekawa ze względu na zabawę językiem. Jednak z prozy Lema najbardziej cenię Solaris, wspomniany Glos Pana, Pamiętnik znaleziony w wannie, Kongres futurologiczny. A z książek nie fabularnych "Dialogi" i "Summa"
@spydersky: Przyznam się, że taki właśnie był tutaj plan i na projekcie miałem tam zakodowaną wiadomość ale potem w trakcie prac 3 cyfry się przesunęły (w miejscu gdzie mamy nazwisko), potem tego nie zweryfikowałem i dopiero na gotowej okładce zobaczyłem, że tylko 3 pierwsze litery są możliwe do odczytu (,) Byłem na siebie tak zły... Przy kolejnym projekcie będę czujny. I dzięki za sugestię :)
@miedzywymiarowy_szympans: Introligator ma zazwyczaj gilotynę i nią takie rzeczy można jak najbardziej przycinać. Czasem w zależności od papieru można też próbować ostrym nożykiem, jest na YT trochę materiałów na ten temat w razie pytań też mogę pomóc. Jest też sposób, który czasem stosuję (chociaż wiele zawodowców tego nie akceptuje), brzegi można potraktować papierem ściernym o drobnej ziarnistości. Wcześniej tylko najlepiej czymś dobrze ścisnąć kartki. Ale tutaj też w zależności od tego