Wpis z mikrobloga

Wczoraj zrobiłem u siebie imprezę #halloween Jeden z gośći wrzucił jakąś dużą petardę tzw "achtung" do kibla i spuścił wodę. Jebło gdzieś daleko bo nie było prawie nic słychać. Dzisiaj rano wstaję a tu w kranach nie ma wody a na klatkach napisane że absolutny zakaz korzystania z ubikacji do czasu usunięcia awarii. Pytanie czy będą w stanie ustalić że petarda pochodzi z mojego kibla i cz coś mi za to grozi(mieszkanie wynajmowane)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #wynajem #pytanie #mieszkanie
  • 24
@Scaab: Kiedyś w sylwestra wrzucaliśmy picollo z kumplem wypici u ziomka z 15 lat temu, no i wszystko spoko dopoki nie dolączył trzeci ktorego to kibel był. Tylko nie ogarnął, że musi debil chwile poczekać aż sie woda uzupelni w spłuczce, no i że jest diametralna roznica w picollo a achtungu i #!$%@?ł tam achtunga a spłuczka pusta ¯_(ツ)_/¯

#!$%@?ł tym achtungiem cały kibel w drobny mak, fragmenty zbiły kabine prysznica
Kiedyś właśnie w sylwestra rzucaliśmy pikolaki do kibla w mieszkaniu z wielkiej płyty,absolutnie nie działo się nic niepożądnego gdyby to kogoś interesowało.Po wybuchu było widać tylko taki mały rozbłysk w misce ustępowej i śmieszne bulki.
@Scaab: Kiedyś w sylwestra wrzucaliśmy picollo z kumplem wypici u ziomka z 15 lat temu, no i wszystko spoko dopoki nie dolączył trzeci ktorego to kibel był. Tylko nie ogarnął, że musi debil chwile poczekać aż sie woda uzupelni w spłuczce, no i że jest diametralna roznica w picollo a achtungu i #!$%@?ł tam achtunga a spłuczka pusta ¯\(ツ)/¯


#!$%@?ł tym achtungiem cały kibel w drobny mak, fragmenty zbiły kabine prysznica