Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie
Jeszcze nie skończona w całości ale już widać efekt końcowy z tego ujęcia. Koszt remontu około 17,5 tysiąca, wliczając w to pralkę i suszarkę. Nie mam zdjęcia całej łazienki przed remontem, w komentarzu zdjęcie z początku remontu (z toalety i łazienki zostało zrobione jedno pomieszczenie).
rozzen - #remontujzwykopem #remont #budownictwo #chwalesie 
Jeszcze nie skończona w ...

źródło: comment_1635663833x0ZHhib6gjHhEEIk8OVKYF.jpg

Pobierz
  • 253
@rozzen właśnie jestem na etapie projektu/przygotowania do remontu łazienki. Z tego, co doradził mi znajomy pracujący w sklepie z wyposażeniem łazienek- stanowczo odradził czarne, matowe baterie. Strasznie się rysują podczas mycia, widać na nich każdy zaciek oraz wyciera się lakier.
Daj znać za jakiś czas jak to u Ciebie wygląda. Co do kolorystyki - bardzo ładnie, sam chciałbym podobnie to rozwiązać.
@rozzen Dlaczego zdecydowałeś się połączyć toaletę i łazienkę? Ja mam oddzielnie i początkowo też miałem taki pomysł ale po jakimś czasie używania doszedłem do wniosku, że w życiu nie połączę. Jak już to druga miska wisząca w łazience ale żadne połączenia w jedno.
@rozzen: Bardzo fajnie wyszło. Choć kusi pralkę i suszarkę zabudować żeby nie było widać.
17k ze sprzętami to normalna cena.
Ostatnio robiłem łazienkę u teściów, blok w wielkiej płycie. Też połączone dwa pomieszczenia a pralkę wywaliłem im do skladzika dzięki temu ustawa łazienka wyszła. Materiałowo jakieś 14k.
@ffrankowski wiele elementów (bateria, umywalka, wanna) kupione z średniej półki z myślą, że jak coś się zepsuje, uszkodzi, zrysuje bardzo, to się po prostu ten element wymieni. Można było na umywalkę na przykład wydać nawet 1000 zł, ale pytanie czy jest sens, bo nikt mi nie da gwarancji że będzie dużo lepsza od takiej za połowę tej ceny. Z takiego założenia wyszedłem. Okaże się z tym wszystkim za jakiś czas :)
@jarunia: Też mam osobno i stoją na sobie. Są bardziej stabilne, mniej wibracji i ciszej.
Dodatkowo dwa sprzęty to 5 prań i suszeń w jeden dzień. Suszarka zbiera kłaczki z ubrań i jest mniej kurzu w domu. Polecam bardzo.
@rozzen Piękna i warto w tych czasach umieć robić samemu. U mnie fachowiec za remont łazienki w bloku wyśpiewał ok. 25k zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba zacznę przyuczać się budowlanki ;)