Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@LeweOkoSaurona pokażę za jakiś czas jak będę miał fronty meblowe, to jedyny element tej łazienki którego brakuje. Tak jak pisałem z tego ujęcia już widać efekty końcowy. Fronty będę miał za kilka dni, jak zamontuje to pokażę :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 58
@emesc pralko-suszarka ma dużo większe zużycie prądu oraz wody niż osobne urządzenia. Z takim zestawem dwa prania i suszenia tutaj to jedno pranie i suszenie w pralko-suszarce. No chyba że byłaby pralko-suszarka z pompą ciepła, ale to wydatek nawet 5 tysięcy za takie urządzenie. To jest główny powód.
  • Odpowiedz
  • 1
@rozzen czy łącznik pralka-suszarka jest montowany do ściany? Przymierzam się do zakupu suszarki, znajomy montował do ściany, ale gość w sklepie mówił, że w takim wypadku mogą popękać płytki przy wirowaniu pralki
  • Odpowiedz
via Android
  • 16
@ulkaaa nie wiem jak u innych producentów, ale w electroluxie z ich łącznikiem nie montuje się niczego do ściany. Nie wiem co to za łącznik miał znajomy ale wydaje mi się że większość tych sprzętów montuje się ze sobą poprzez wkręcenie w blat pralki, czy zaczepy z tyłu pralki.
  • Odpowiedz
@ulkaaa: EW8H458WP lub EW8H458BP - to te same modele, różnica w kolorze drzwiczek. Jeden z prostszych modeli, ale najczęściej wybierany (bazując na opiniach). Udało mi się kupić w euro na promocji za 1600 zł około rok temu, ale pewnie już taka promocja się nie powtórzy na nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz