Wpis z mikrobloga

ja, moja siostra, moja żona, mój szwagier i kolega i jego żona, moja córka i dzieci mojej siostry. Więcej osób teraz nie przepytam. Przedszkola są otwarte od 6:00 niektóre od 5:30 nawet. Myślę, że jak rodzice pracują na etacie lub mają małe firmy to normalna godzina.


@Profil_Internetowy: a duże firmy? xD

Generalnie miałeś jakiś dziwny, IMO specyficzny przypadek. Po co mieliby 5 czy 6 letniego mnie rodzice budzić tak wcześnie? Oni
o 7:20 to wstawały Julki i Oskarki Deweloperskie. Pobudka to o 5:30 max 6:00 (,)


@Profil_Internetowy: To raczej o 5.30 czy 6 to wstawały jakieś sebastiany i karinki z dupobsrypopachachach dolnych, żeby iść na autobus 3 kilometry xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: a jak ktoś ma dużą firmę to ma Oskarka lub Julkę Deweloperską :) Ty piszesz o dziwnej i specyficznej sytuacji i w tym samym wpisie o będącym niańką dla dzieciaka wujku? To jest dopiero xD Nawet nie chce mi się tłumaczyć że dużo osób jak nie większość społeczeństwa nie pracuje w jakimś korpo na 9, nie ma rodziny nie wiadomo jak blisko, bo wyjechali na studia lub do pracy, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: w małych miasteczkach jest obecnie dużo lepsza sytuacja z przedszkolami niż w dużych. Mam porównanie bo mieszkam przy dużym obecnie, kilka lat mieszkałem w różnych bardzo dużych, a do rodziny różowej jeżdżę do bardzo małego i jej znajome nie miały żadnego problemu z przedszkolem. Wręcz odwrotnie w dużym mieście gdzie przedszkole publiczne to dla nielicznych, a na prywatne się czeka i czasem trzeba dzieciaka dalej dowozić. Także Oskar nie #!$%@?