Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wzrost

Będąc niskim nie można odnosić sukcesów w relacjach z dziewczynami. Wiem po sobie. Mam 163 cm wzrostu. Regularnie odwiedzam fryzjera, dbam o fajne ciuchy, od kilku lat trenuję na siłowni. Ale co z tego. Wysocy też to mają + do tego wzrost. Kiedyś niscy mogli rywalizować z wysokimi poprzez wspomniane wyżej cechy. Jednak wraz z postępującą modą na siłownię, fryzury itp wysocy zainteresowali się tym przez co niskim brakuje możliwości wybicia. Kiedyś niski z fajną stylówką, fryzurą, rzeźbą mógł być rozsądną alternatywą dla wysokich chłopaków ubranych na odwal z fryzurą na "jeża" czy też "zaniedbańca", który nie pamięta kiedy po raz ostatni siedział fotelu fryzjerskim.
Od pewnego momentu wysocy też o siebie dbają, przez co wychodzą z niskimi na remis, jednak wzrostowa przewaga robi swoje. Niscy w tych czasach brakuje atutów na wyłączność, którymi mogliby przekonać do siebie dziewczynę.

No i ogólnie odnoszę wrażenie, że młodsze pokolenie jest bardzo wysokie - częściej trafi się na gościa 18+ powyżej 185 niż 170. Natomiast u dziewczyn łatwiej trafić na 175 niż taką, która ma 160.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617c0ffb0c44dc000ab19803
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? takie ciotowate. Nie tylko wzrost i wygląd dają szansę na sukces w relacjach damsko męskich. Jak bycie małym niszczy cię psychicznie to już w przedbiegach jesteś na przegranej pozycji. Ja zawsze miałem w to wbite po same jajca i znałem swoją wartość. Były związki, jest teraz i żona więc otrzyj łzy i do boju.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Wzrost ma drugorzędne znaczenie jeśli zarówno Ty masz to gdzieś, jak i potencjalna partnerka. I o to chyba sie rozchodzi najbardziej: czy target osob wśród ktorych szukasz kogos jest na pewno dobry? Chodzi mi o to, że nie jestem sobie w stanie wyobrazić z jakiej kategorii społecznej musialaby byc ta osoba i co sobą prezentować.
Może obracam się w specyficznym środowisku, ale znam kilka par, w ktorych partnerzy mają właśnie
@AnonimoweMirkoWyznania
@laphroig mam 173 ale mam 2 kumpli sporo niższych od siebie. Jeden wyglada "normalnie" a drugi to typowy brzuchaty janusz z łysą głową. Wszyscy z partnerkami przy czym maly brzuchaty łysol w ciagu ostatnich 3 lat mial ze 3 różne dziewczyny i każda była od niego wyższa i w cholerę ładna. Typ ma gadane i baby lecą jak glupie choć obiektywnie jest brzydal i do tego niski. Sam się dziwię jak